Online KatalogONLİNE KATALOG Blog / HaberlerBLOG/ HABERLER
Türkçe English
Menü Simge
Odaksan, yaglama, ekipmanlari, havalı gres pomları, varil pompaları, kuru yağlama

HAVALI YAĞ VE GRES POMPALARINI NASIL TERCİH ETMELİYİM ?

ODAKSAN YAĞLAMA EKİPMANLARI AŞ TARAFINDAN SUNULAN

*Kovalı Havalı Gres Pompası Taşıma Kolaylığı Sağlar

Fabrika, atölye ve diğer tesislerinizde kimi zaman sabit yağlama sistemi veya varil tipi havalı gres yağlama sistemleri ihtiyacınıza cevap veremeyebilir. Zira yağlama yapacağınız alan kolay ulaşabileceğiniz noktada olmayabilir. Taşıma güçlüğü çekebilirsiniz.

Üstün Alman Teknoloji İle Üretilmiş Havalı Gres ve Yağ Pompaları yüksek performans , sessiz çalışma , sonsuz yedek parça güvencesi ve seyyar taşınabilir nitelikleri ile size hareket ve geniş alana müdahale imkanı sağlar . Yağlama sistemi üzerinde ihtiyacınız olabilecek tüm aksesuarlar mevcut olup size sadece gres yağınızı takviye edip yağlama yapacağınız alana kadar sürmek kalıyor.

Kova tipi gres pompası , varil tipi gres pompası , seyyar yağlama pompası, sabit yağlama pompası . Ne ye ihtiyacınız var ? Siz isteyin biz çözüm ortağı olalım.

*Varil Tipi Havalı Gres Pompası Ne Avantaj Sağlar ?

İki metalin birbiri ile çalıştığı hemen hemen her ortamda gres yağlamaya ihtiyaç duyulur. Bu yağlama kimi zaman manuel el tabancaları ile kimi zaman elektrikli pompalarla ve çoğu zamanda havalı gres pompaları ile sağlanır. Bunlar içinde en uygun maliyetli ve en yüksek performanslı olanı Varil Tipi Havalı Gres Pompasıdır.

Varil tipi gres tüketimi ; hem gres alırken maliyet avantajı sağlar , hem de zaman kaybı olmadan ve gres yağınız kirlenmeden kolay , hızlı, pratik yağlama kolaylığı sağlar. Varil tipi havalı gres pompaları sessiz , yüksek basınç ve yüksek verimle son derece başarılı bir uygulama imkanı yaratır. Pompa beraberi (ilk kez kullanacaksanız ) gres tabancası, varil kapağı, gres sıyırıcı, hortum vs ihtiyacınız olacaktır.

*Neden Havalı Gres Pompasına İhtiyaç Duyarız ?

Ciddi maliyetlerle projelendirdiğiniz tesis, ekipman veya sisteminizin basit bir periyodik yağlama eksikliğinden durmasını veya sorun yaratmasını istemezsiniz değil mi ? O halde hem zamandan , hem amortisman giderlerinden , hem gereksiz yağ tüketiminden hem de çevre kirliliğinden korunmak için Havalı Gres Pompalarını tercih etmenizi öneriyoruz.

Üstün Alman Teknoloji İle Üretilmiş Havalı Gres ve Yağ Pompaları yüksek performans , sessiz çalışma , sonsuz yedek parça güvencesi ile burada .

Kova tipi gres pompası, varil tipi gres pompası, seyyar yağlama pompası, sabit yağlama pompası. Ne ye ihtiyacınız var ? Siz isteyin biz çözüm ortağı olalım.

*Manuel Varil Pompalarına Ne Zaman İhtiyaç Duyarız ?

Bazı şartlarda hava kompresörünüz veya elektrik kaynağınız olmayabilir. Ya da geçici ihtiyacınız için maliyet attırmadan bir sıvıyı varilden veya bidondan aktarmanız gerekebilir. İşte tam bu noktada üstün Alman Teknolojisi ile üretilmiş manuel el tipi varil pompalarını kullanmanız size avantaj sağlayacaktır.

En ucuz maliyetle çevre kirliliğini, iş kazası riskini, zaman kaybını ortadan kaldırmak için Mekanik El Tipi Varil Transfer Pompalarını kullanmaya ne dersiniz ?

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN Odaksan Facebook Hesabı Odaksan Instagram Hesabı Odaksan Twitter Hesabı Odaksan Youtube Hesabı Odaksan Linkedin Hesabı
Odaksan İletişim