Online KatalogONLİNE KATALOG Blog / HaberlerBLOG/ HABERLER
Türkçe English
Menü Simge
Varilden yağ transferi için havalı varil pompaları

HAVALI YAĞ TRANSFER POMPALARI

Hava ile çalışan pompalar, bir güç kaynağının bulunmadığı veya mevcut bir hava hattının zaten kurulu olduğu yerlerde yaygın bir pompalama seçeneğidir. Garaj, atölyeler ve üretim tesislerinde genellikle bir hava hattı bulunuyor, bu da hava ile çalışan yağ pompalarını böyle ortamlarda basit ve uygun maliyetli bir seçenek haline getiriyor. Merkezi  dökme yağ ve varilden yağ aktarımı için  hava ile çalışan yağ transfer pompaları;  hortum makaraları veya duvar montajı  için 1:1, 3: 1 ve 5: 1'de sıkıştırma oranları ile çalışan dakikada min. , 20 lt max. 60 lt verimle transfer sağlayabilen modeller mevcuttur. Bu hava yağ pompaları tek başlarına veya bir tabanca , sayaç, hortum ve makara ile komple bir yağ transfer  tertibatının parçası olarak sunulabilir.

Petrol ve diğer petrol bazlı sıvıların aktarılması hiç bu kadar kolay olmamıştı. Pressol ve Odaksan marka ürünler ile ,  bir pompadan daha fazlasını sunuyor, eksiksiz bir çözüm yaratıyoruz. Hava ile çalışan yağlama sistemleri  ve transfer pompaları  size eksiksiz bir verim için talebiniz doğrultusunda aksesuarları birlikte projelendirilebilir. Tüm hava ile çalışan pompalarımız ve sistemlerimiz sektör lideri 105  yıllık marka  PRESSOL  garantisi ile desteklenmektedir.

Hangi pompaya ihtiyacınız olduğuna emin değil misiniz? Bizi arayın ve seçiminize  yardımcı olalım.

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN Odaksan Facebook Hesabı Odaksan Instagram Hesabı Odaksan Twitter Hesabı Odaksan Youtube Hesabı Odaksan Linkedin Hesabı
Odaksan İletişim