Online KatalogONLİNE KATALOG Blog / HaberlerBLOG/ HABERLER
Türkçe English
Menü Simge
atık ve sızıntı toplama palet ve küvetleri, çevre koruma kapları

ATIK VE DÖKÜNTÜ TOPLAMA ÇEVRE KAPLARININ ÖNEMİ

Farklı türdeki dökülmeleri güvenli ve hızlı bir şekilde işlemek için ihtiyacınız olan her şeye sahip  kullanışlı kaplarınız , varilleriniz olabilir.  Ama ya bir sızıntıya  maruz kalırsanız !  İşin içinden çıkılmaz bir çevre kirliliği yaşarsanız ! Böyle bir durumu yaşamamak adına  dökülme, sızıntı muhafaza paleti, bunu koruma altına almanıza  izin verir . Başka bir deyişle, eğer varil yada bidonunuz  sızarsa, potansiyel dökülme kaçınılmazdır.. Böyle bir “acil durumda” yedekleme sistemi sadece akıllı bir fikir değildir - aynı zamanda Çevre Koruma Ajansı (EPA) uyumluluğu için de gereklidir.

EPA, doğal su kütlelerini yağdan korumak için İkincil Muhafaza ve Uygulanabilirlik şartlarını yerine getirmiştir. İşyerinizdeki kimyasallarla çalışıyorsanız, kanunlar  petrol sızıntıları veya dökülmeleri  durumunda ikinci bir savunma hattına sahip olmanız gerektiğini belirtir. Bir dökülme sızıntı muhafaza paleti, bu gereksinimleri karşılamak için mükemmel bir yoldur.

Atık ve döküntü palet tipleri

Dökülme tutucu paletler çeşitli ebat, tip ve malzemelere sahiptir, böylece tesisinizin özel ihtiyaçları için en iyi ürünleri seçebilirsiniz.

Dökülme platformları - En yaygın dökülme engelleyici palet formu olan bu platformlar, sınırsız sayıda varili  kaldırabilen modüler ünitelerde de mevcuttur. Bazı yüksek kapasiteli platformlar haricinde, bu paletlerin çoğu düşük profilli, ahşap paletlerin üzerine tamburları yerleştirmeyi kolaylaştırıyor.

Ekonomik dökülme paletleri - Bu tepsi tarzı dökülme paletleri standart dökülme platformlarından daha ekonomiktir. Bu seçenek, ızgaraları içermeyen bir, iki ve dört-davul modellerini ve altı kaplara kadar tutabilen daha yeni ve esnek bir modeli içerir.

Açık varil  depolama - Açık dökülme palet mi arıyorsunuz? Bu ağır hizmet tipi, hava koşullarına dayanıklı depolama seçenekleri, dış davullarınızı EPA uyumlu hale getirecek ve bunları elemanlardan koruyacaktır.

Orta boy büyüklükte konteyner paletleri - Eğer bir ara dökme konteyneriniz (IBC) varsa, ikincil muhafaza düzenlemelerini karşılamak için standart bir alt tepsi  yeterli değildir. Bunun yerine, bir IBC paletine ihtiyacınız olacak. Bunlar standart, modüler seçeneklerinde bulunur.

İstiflenebilir ve varill dağıtıcı iş istasyonları - Biraz yer kaplaması mı gerekiyor? Bu istiflenebilir iş istasyonları daha fazla kullanılabilir zemin alanı açabilir. Ayrıca, güçlü sızıntı paletleri ile , ikincil muhafazadan ödün vermeden kimyasalları güvenli bir şekilde dağıtmayı .

Her iş yeri farklıdır, sizinki başka bir işletmeye göre farklı ikincil sızıntı önleme çözümleri gerektirebilir. Bu nedenle, özel ihtiyaçlarınız için doğru dökülme önleme paletlerini seçmek çok önemlidir.

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN Odaksan Facebook Hesabı Odaksan Instagram Hesabı Odaksan Twitter Hesabı Odaksan Youtube Hesabı Odaksan Linkedin Hesabı
Odaksan İletişim