Varil Isıtıcı Kemer

Varil Isıtıcı Kemer

Ürün No: DH-SIL1100

Fiş ve piriz dahil hemen kullanıma hazırdır.

Kolay montaj ve düşük maliyeti ile kullanıcılar için en uygun varil ısıtıcı, kemer tipi ısıtıcılardır. Standart olarak 0-200C arasında sıcaklık kontrol imkanı veren analog termostat ile birlikte sunulan “Kemer Tipi Varil Isıtıcılar” özellik sert iklim şartlarında kauçuklu veya lityum içerikli gres yağlarınızın havalı ve manuel yağlama ekipmanları ile kolay, hızlı ve verimli bir şekilde transferi için vazgeçilmez yardımcınız olacağını iddia ediyoruz.

Item No: DH-SIL1100

Güç Seçenekleri : 1,1 kW

Kaplama ve Materyal: Neme ve kimyasala dayanıklı özel silikon

Enerji Kaynağı : 230VAC

Termostat : Analog ayarlanabilir (Maks. 200C)

Alıcı tarafından aksi bir talep belirtilmediği müddetçe ödemeleri yapılmış tüm siparişler YURTİÇİ KARGO ile ücret alıcı adrese teslimat yapılır.
Alıcı kargo istemediği durumlarda siparişlerini Kurtköy / Pendik Merkez depomuzdan ödemesini takiben kendi aracı ile teslim alabilir.
Kargoda doğacak hasarlardan şirketimiz sorumlu değildir .
Bu gibi durumlarda ürün teslim alınırken kargo ile alıcı arasında hasar tutanağı yapılmalıdır. Hasar tutanağı yapılmayan hiç bir zarar için alıcının tazmin hakkı doğamaz .

Tüm ürünlerde tüketici kanununa göre üretim hatalarına karşı  2 (iki) yıl garanti bulunmaktadır.
Kullanma kılavuzları ve el kitapçıklarında yazılan kuralların uygulanmaması sonucu oluşacak tüm arızalar,
Arızalanan ürünlerde teknik servisimizin bilgisi dışındaki tüm müdahaleler,
Yüksek basınc ve enerji kaynağındaki kusurlardan doğan arızalar ,
Çevre şartları ; pislik , korezyon sağlayıcı asitler , bazlar ve diğer kimyasallar , kırılmalar , ezilmeler vs.’ den doğan tüm arızalar ,
Ürünlerin bilinçsizce ve  amacının dışında kullanılmasından doğan arızalar ,

GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR
Arızalanan ürünler teknik servisimize ulaştıktan sonra incelemesi yapılır ve raporlanır . Kullanıcının onayı doğrultusunda en geç 7 gün içinde (max) tamir edilir.
Tamir için bırakılan ürünlerin  30 gün içinde kullanıcı tarafından teslim alınmaması durumunda şirketimiz sorumluluk taşımaz .

BENZER ÜRÜNLER