6 LT Kimyasal Döküntü Taşma Tavası Green

atık ve sızıntı paleti, taskan paleti, sizinti paleti, numune tepsisi, laboratuvar tepsisi, taskan tavasi, sizinti tavasi, dokuntu tavalari
YENİ

6 LT Kimyasal Döküntü Taşma Tavası Green

Ürün No: GP34 GR

Dikkat : Bu ürünle transpalet kullanılamaz !

Bu sızıntı tepsileri, geri dönüştürülmüş polipropilenden (PP) üretilmiştir ve aşağıdaki gibi uygulamalar için idealdir; laboratuvar tepsileri, numune taşıma kapları, numune depolama, tezgahlarda bir kimyasal dozajlama noktasında çalışma , araçlardan, fabrikadaki ekipmanlarından veya iş makinelerinden sızıntıların güvenle saklanıp korunmasında mükemmel birer çözümdür.

Paletler dayanıklı PP ile üretilmiş olup; işletme veya laboratuvarlarda sişeler, numune kapları ve diğer orta ölçülerde kapların taşınması için uygundur.

UZUNLUK

410 mm.

GENİŞLİK

310 mm.

YÜKSEKLİK

45 mm.

SIZINTI KAPASİTESİ

6 lt.

AĞIRLIK

0,437 KG

 

 

Sızıntı depolama kapasitesi : 6 LT

Ek Özellikler: Yüksek dayanıklı, sağlam, uzun ömürlü poliproblen PP 

 

Alıcı tarafından aksi bir talep belirtilmediği müddetçe ödemeleri yapılmış tüm siparişler YURTİÇİ KARGO ile ücret alıcı adrese teslimat yapılır.
Alıcı kargo istemediği durumlarda siparişlerini Kurtköy / Pendik Merkez depomuzdan ödemesini takiben kendi aracı ile teslim alabilir.
Kargoda doğacak hasarlardan şirketimiz sorumlu değildir .
Bu gibi durumlarda ürün teslim alınırken kargo ile alıcı arasında hasar tutanağı yapılmalıdır. Hasar tutanağı yapılmayan hiç bir zarar için alıcının tazmin hakkı doğamaz .

Tüm ürünlerde tüketici kanununa göre üretim hatalarına karşı  2 (iki) yıl garanti bulunmaktadır.
Kullanma kılavuzları ve el kitapçıklarında yazılan kuralların uygulanmaması sonucu oluşacak tüm arızalar,
Arızalanan ürünlerde teknik servisimizin bilgisi dışındaki tüm müdahaleler,
Yüksek basınc ve enerji kaynağındaki kusurlardan doğan arızalar ,
Çevre şartları ; pislik , korezyon sağlayıcı asitler , bazlar ve diğer kimyasallar , kırılmalar , ezilmeler vs.’ den doğan tüm arızalar ,
Ürünlerin bilinçsizce ve  amacının dışında kullanılmasından doğan arızalar ,

GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR
Arızalanan ürünler teknik servisimize ulaştıktan sonra incelemesi yapılır ve raporlanır . Kullanıcının onayı doğrultusunda en geç 7 gün içinde (max) tamir edilir.
Tamir için bırakılan ürünlerin  30 gün içinde kullanıcı tarafından teslim alınmaması durumunda şirketimiz sorumluluk taşımaz .

BENZER ÜRÜNLER