Varil Kimyasal ve Atık Paletleri

atık paletleri odaksan logo

İş güvenliği ekipmanlarında  yeni marka yüzümüz odakGEO  paletleri % 100 Avrupa üretimidir.

Tamamı tüm kalite testlerini başarı ile geçmiş ve sertitifikalıdır. 

Kimyasal Taşma Paletleri, Atık Sızıntı Paletleri, Varil Taşıma Paletleri, 

Çevre Koruma Ürünleri

Çok işlevli Atık ve Döküntü Toplama Küvet ve Paletleri; üretkenlik artışı, kayarak düşme kazalarına karşı personel ve iş güvenliği, atık ve döküntü temizliği masraflarında tasarruf sağlar.

Döküntü Toplama Paletleri %100 geri dönüşümlü polietilenden yapılmıştır.
Tehlikeli asitler, kostikler ve yağlar, katkılar, solventlere dayanıklıdır ve kirli ortamlar için çok kullanışlıdırlar.
20 lt.’den ve 1,100 litreye kadar IBC tankları, variller ya da başka türlü kapların muhafazası için uygundur . Tek parça dikişsiz yapılarıyla 200 litrelik bir varil tamamıyla boşalsa bile herhangi bir sızıntıya izin vermez. Geniş hacimleri ile pek çok ihtiyacın gereklerini karşılarlar.
Varil Taşıma Paleti ile portatif yerleşen ızgaralar temizlik sırasında büyük kolaylık sağlar. Özellikle siyah renk varil toplama paletleri çizikleri ve kirlenmeyi sakladığından çalışma ortamının temiz görünmesini sağlar.

romold, kimyasal palet, romold sızıntı paleti

 

Döküntü önleme, çevrenin yağ, yanıcı maddeler ve diğer tehlikeli maddelerden korunmasına yardımcı olur.

Tehlikeli madde depolama tankı sızıntıları için "her ihtimale karşı" bir yedekleme sistemi sadece akıllı bir fikir değildir. Çevre Koruma Ajansı (EPA) uyumluluğu için de gereklidir. Spesifik olarak, Dökülme Önleme, Kontrol ve Karşı Tedbir (SPCC) ve Tesis Müdahale Planı (FRP) kurallarını karşılar. 

Uluslararası kuruluş olan EPA, doğal su kütlelerini petrolden korumak için İkincil Sınırlama ve Uygulanamazlık gerekliliklerini uygulamaya koymuştur.. İş yerinizde petrol, kimyasal ve türevleri ile uğraşıyorsanız;  kurallar ve kanunlar gereği, kimyasal sızıntısı ve vereceği zararlar  durumunda ikincil bir savunma hattınızın olması gerektiğini belirtir. 

Dökülme önleyici palet, bu gereksinimleri karşılamanın mükemmel bir yoludur. Ayrıca, Konteyner Depolama Yönetmeliği 40 CFR 264.175 ve UFC Döküntü Sınırlama Yönetmeliklerine uyum sağlanmasına yardımcı olabilirler. Ayrıca tehlikeli madde operasyonları ve acil müdahale için OSHA yönergelerini kapsar.