Varil Kimyasal ve Atık Paletleri

ÜRÜN KATEGORİLERİ
Kimyasal Döküntü Paletleri
Kimyasal ve Atık Toplama Tavaları Varil Kimyasal ve Atık Paletleri IBC Kimyasal Taşma ve Sızıntı Paletleri PVC Esnek Damlama Tepsileri Kimyasal Varil ve Atık Taşıma Arabaları Dolaplı Kimyasal ve Döküntü Atık Paletleri Atık Yönetimi Yönetmeliği ve Çevre Koruma Hakkında Bilgilendirme
Gres Pompaları
Havalı Gres Pompaları Mekanik Gres Pompaları Yağlama Cihazları Tabancaları ve Yedek Parçalar Elektrikli Gres Yağ Pompaları Gresörlükler
Yağ ve Kimyasal Pompaları
Havalı Yağ Pompaları Elektrikli Varil Pompaları Mekanik Varil Pompaları Mekanik Yağ, Kimyasal Pompaları Elektrikli Yağ Transfer Pompaları Yağ Toplama ve Boşaltma Arabaları Karterden Yağ Emme ve Vakum Pompaları
Seyyar Arabalı Gres ve Yağ Pompaları
Seyyar Havalı Gres Pompaları Seyyar Havalı Yağ Transfer Pompaları
Dijital ve Mekanik Sayaçlar
Dijital Gres, Mazot ve Yağ Sayaçları Mekanik Yağ ve Mazot Sayaçları
Otomatik Hortum Sarma Makaraları
Kabinsiz Hortum Sarma Makaraları Kabinli Hortum Sarma Makaraları Hava ve Su Makaraları Kablo Sarma Makarası Manuel El Tipi Hortum Sarma Makaraları
Akaryakıt Transfer Ekipmanları
Dizel Akaryakıt ve Mazot Transfer Pompaları Yakıt Tabancaları
Ölçü ve Taşıma Kapları
Litre Kapları ve Yağdanlıklar Huniler
Garaj Teknoloji Ekipmanları
AdBlue Transfer Ekipmanları ( ÜRE ) Araç Üstü Otomatik Yağlama Setleri
Örnek Teknik Şartnameler
Yağlama Ekipmanları Şartnamesi

atık paletleri odaksan logo

İş güvenliği ekipmanlarında  yeni marka yüzümüz odakGEO  paletleri % 100 Avrupa üretimidir.

Tamamı tüm kalite testlerini başarı ile geçmiş ve sertitifikalıdır. 

Kimyasal Taşma Paletleri, Atık Sızıntı Paletleri, Varil Taşıma Paletleri, 

Çevre Koruma Ürünleri

Çok işlevli Atık ve Döküntü Toplama Küvet ve Paletleri; üretkenlik artışı, kayarak düşme kazalarına karşı personel ve iş güvenliği, atık ve döküntü temizliği masraflarında tasarruf sağlar.

Döküntü Toplama Paletleri ya da damlama paletleri %100 geri dönüşümlü polietilenden yapılmıştır.
Kimyasal döküntü paletleri tehlikeli asitler, kostikler ve yağlar, katkılar, solventlere dayanıklıdır ve kirli ortamlar için çok kullanışlıdırlar.
20 lt.’den ve 1,100 litreye kadar IBC tankları, variller ya da başka türlü kapların muhafazası için uygundur . Tek parça dikişsiz yapılarıyla 200 litrelik bir varil tamamıyla boşalsa bile herhangi bir sızıntıya izin vermez. Geniş hacimleri ile pek çok ihtiyacın gereklerini karşılarlar.
Varil Taşıma Paleti ile portatif yerleşen ızgaralar temizlik sırasında büyük kolaylık sağlar. Özellikle siyah renk varil toplama paletleri çizikleri ve kirlenmeyi sakladığından çalışma ortamının temiz görünmesini sağlar.

romold, kimyasal palet, romold sızıntı paleti

 

"Kimyasal Döküntü Önleme Paletleri" , çevrenin yağ, yanıcı maddeler ve diğer tehlikeli maddelerden korunmasına yardımcı olur.

Tehlikeli madde depolama tankı sızıntıları için "her ihtimale karşı" bir yedekleme sistemi sadece akıllı bir fikir değildir. Çevre Koruma Ajansı (EPA) uyumluluğu için de gereklidir. Spesifik olarak, Dökülme Önleme, Kontrol ve Karşı Tedbir (SPCC) ve Tesis Müdahale Planı (FRP) kurallarını karşılar. 

Uluslararası kuruluş olan EPA, doğal su kütlelerini petrolden korumak için İkincil Sınırlama ve Uygulanamazlık gerekliliklerini uygulamaya koymuştur.. İş yerinizde petrol, kimyasal ve türevleri ile uğraşıyorsanız;  kurallar ve kanunlar gereği, kimyasal sızıntısı ve vereceği zararlar  durumunda ikincil bir savunma hattınızın olması gerektiğini belirtir. 

Dökülme önleyici palet, bu gereksinimleri karşılamanın mükemmel bir yoludur. Ayrıca, Konteyner Depolama Yönetmeliği 40 CFR 264.175 ve UFC Döküntü Sınırlama Yönetmeliklerine uyum sağlanmasına yardımcı olabilirler. Ayrıca tehlikeli madde operasyonları ve acil müdahale için OSHA yönergelerini kapsar.