Havalı Yağ Pompaları

ÜRÜN KATEGORİLERİ
Kimyasal Döküntü Paletleri
Kimyasal ve Atık Toplama Tavaları Varil Kimyasal ve Atık Paletleri IBC Kimyasal Taşma ve Sızıntı Paletleri PVC Esnek Damlama Tepsileri Kimyasal Varil ve Atık Taşıma Arabaları Dolaplı Kimyasal ve Döküntü Atık Paletleri Atık Yönetimi Yönetmeliği ve Çevre Koruma Hakkında Bilgilendirme
Gres Pompaları
Havalı Gres Pompaları Mekanik Gres Pompaları Yağlama Cihazları Tabancaları ve Yedek Parçalar Elektrikli Gres Yağ Pompaları Gresörlükler
Yağ ve Kimyasal Pompaları
Havalı Yağ Pompaları Elektrikli Varil Pompaları Mekanik Varil Pompaları Mekanik Yağ, Kimyasal Pompaları Elektrikli Yağ Transfer Pompaları Yağ Toplama ve Boşaltma Arabaları Karterden Yağ Emme ve Vakum Pompaları
Seyyar Arabalı Gres ve Yağ Pompaları
Seyyar Havalı Gres Pompaları Seyyar Havalı Yağ Transfer Pompaları
Dijital ve Mekanik Sayaçlar
Dijital Gres, Mazot ve Yağ Sayaçları Mekanik Yağ ve Mazot Sayaçları
Otomatik Hortum Sarma Makaraları
Kabinsiz Hortum Sarma Makaraları Kabinli Hortum Sarma Makaraları Hava ve Su Makaraları Kablo Sarma Makarası Manuel El Tipi Hortum Sarma Makaraları
Akaryakıt Transfer Ekipmanları
Dizel Akaryakıt ve Mazot Transfer Pompaları Yakıt Tabancaları
Ölçü ve Taşıma Kapları
Litre Kapları ve Yağdanlıklar Huniler
Garaj Teknoloji Ekipmanları
AdBlue Transfer Ekipmanları ( ÜRE ) Araç Üstü Otomatik Yağlama Setleri
Örnek Teknik Şartnameler
Yağlama Ekipmanları Şartnamesi

Tükettiğiniz madeni yağ transferi başlı başına bir önem oluşturmaktadır. Zira yağ transferinde çevreyi kirletme, maliyeti olumsuz etkileme, zaman kaybı, eksik ve yanlış yağlama, iş güvenliği riski gibi önemli işletme problemleri yaşayabilirsiniz. İşte tam bu noktada ileri teknoloji ürünleri Pressol Yağ Transfer Pompaları en büyük yardımcınız olacaktır.
Pressol havalı yağ transfer pompaları doğal ve sentetik yağlar, hidrolik yağları, otomatik şanzuman yağları, dişli yağı, antifriz, cam suyu veya hidrolik yağı transferi içindir.
Hızlı, güvenli, temiz bir yağ ve sıvı transferi sağlarlar. Varil pompası, teneke pompası, IBC pompası ve dökme yağ tankı pompası modelleri ile ürün çeşitliliği sunulmaktadır.

Pressol havalı varil yağlama pompaları pistonlu motor ile tasarlanmış transfer pompaları basitlik ve güvenilirlik için üretilmiştir. Yağ pompaları, tanklarda veya varillerdeki yağı pratik ve ziyan etmeden transfer için düşük maliyetlerle mükemmel bir ekipmandır.
Pressol yağ pompalarını rakiplerinden ayıran en belirgin özellikler; dakikada 20 lt’ den 60 lt ‘ye kadar yüksek verim, özel alüminyum gövde ve 18/10 crNi millerle pnömatik motorda sıfır paslanma, güçlü hava pistonları, susturucu desteği ile sessiz çalışma, uzun ömürlülüktür.
Variller, tanklar, depolar, IBC tanklar üzerinde istediğiniz boyutta kullanılabilme performansı ile size ambalaj değişikliklerinde ek maliyet oluşturmaz. Yüksek vakum gücüyle 140 numara yağlara kadar kolay transfer imkanı sağlar.
Pressol havalı pompalar max. 5 mt derinlikteki sıvıları güçlü pnömatik gövdeleri ile kendinden emiş yaparak dilediğiniz noktaya transfer ederler.
Pnömatik ekipmanlada en büyük problem kompresörden gelen havada biriken suyun korezyona yatkın materyaller üzerinde oluşturduğu pas ve kireçlenmedir. İşte tam da bu noktada Pressol havalı pompaların farkı ortaya çıkıyor. Paslanmaz çelikten üretilmiş miller, hostaform derlinden üretilmiş hava takımları ve yüksek kaliteli kauçuk ve PU pistonlar, keçeler ile paslanma sorunu yaşamıyorsunuz.
Pressol havalı yağ pompaları kolay ve pratik bir şekilde montaj edilebilir. Sıvılar, yağ pompasının altından vakumlanarak ana gövde yan tarafından transfer edilirler. Pompanız yükte olup karşı dirence maruz kaldığında otomatik olarak çalışmayı durdurur. Karşı direnç kaldırıldığında tekrar devreye girerek çalışmaya başlar.
Pressol havalı varil yağ pompaları 1:1, 3:1, 5:1 sıkıştırma oranları ile farklı seçenekler sunmaktadır.
Pressol Türkiye Distribütörü olarak Odaksan Yağ pompası fiyatları ve teknik özellikleri için teknik satış ekibimizden destek alabilirsiniz.