Online KatalogONLİNE KATALOG Blog / HaberlerBLOG/ HABERLER
Türkçe English
Menü Simge
Pressol Yağlama Cihazları Türkiye Distribütörü - Odaksan

Yağlama Ekipmanları Şartnamesi

***ÖNEMLİ NOT*** : Emek verilerek hazırlanan tüm  örnek şartnamelerimiz diğer markalar tarafından haksız bir şekilde bire bir kopyalanarak kullanılmaktadır. Lütfen sizlere vaad edilen bu şartnamalerin doğruluğu hususunda dikkatli olunuz .

Saygılarımızla, 

Tüm yağlayıcı ihtiyaçlarının karşılanması için ,Fabrika, atölye ve diğer tesislerinizde kimi zaman sabit yağlama sistemi veya varil tipi havalı gres yağlama sistemleri ihtiyacınıza cevap veremeyebilir. Zira yağlama yapacağınız alan kolay ulaşabileceğiniz noktada olmayabilir. Taşıma güçlüğü çekebilirsiniz.Üstün Alman Teknoloji İle Üretilmiş Havalı Gres ve Yağ Pompaları yüksek performans , sessiz çalışma , sonsuz yedek parça güvencesi ve seyyar taşınabilir nitelikleri ile size hareket ve geniş alana müdahale imkanı sağlar . Yağlama sistemi üzerinde ihtiyacınız olabilecek tüm aksesuarlar mevcut olup size sadece gres yağınızı takviye edip yağlama yapacağınız alana kadar sürmek kalıyor.Yağlama ekipmanları, Gres yağlama manuel ve havayla çalışan gres pompaları standart 18, 50 veya 180 kg (39, 110 veya 400 lb) boşaltmak için tasarlanmıştır gres davul LAGG serisi tam aralık pompalar. merkezi yağlama gres sistemleri için de uygun yağlama noktalarında, doğrudan bağlanabilir. Kolay kurulum ve kullanıma hazır pompalar 18, 50 ya da 180 kg gres varilleri için kullanılabilir ünitelerden oluşurYüksek basınç; 50:1 (400 Bar ) maksimum, kolay kurulum,güvenilir; test edilmiş ve pressol yağlama gresleri için onaylanmış gres tabancaları gres tabancaları; tarım, sanayi ve inşaat endüstrileri için ve özel kullanım için idealdir. Esnek 300 mm gres hortumu da ayrıca kullanılabilir.Yağlama pompaları vb & benzeri, Gres Pompaları, Pnömatik Pompalar, Elektrik pompalar gibi onlarcası mevcuttur. Ancak, en popüler olan gres pompaları, manuel pompalar ve pnömatik gres pompalarıdır.Havalı Gres Pompaları endüstriyel dünyada en yaygın kullanılan pompalardır. Bu pompalar yağlama için kolay ve kullanışlı bir seçenek sunar.Yağ pompası makine uygulama bölümlerine bir yağlayıcı olarak yağ dağıtmak için amaçlanmıştır. gres pompası oldukça uygun ve 1-20 yağlama noktalarına oluşan makineleri için sorunsuz besleme sağlar.

Seyyar Gres Pompası Teknik Şartname Örneği

İtem No : MOBIL GRES POMPASI

havalı gres pompası şartname, örnek şartname, gres pompa için şartname İNCELE

Seyyar Arabalı Varil Gres Pompası Teknik Şartname Örneği

İtem No : ARABALI VARIL GRES SİSTEMİ

örnek şartname, teknik sartname, gres pompası teknik şartname İNCELE

30 KG Kovalı Seyyar Gres Pompası

İtem No : KOVALI GRES POMPASI

İNCELE

Gres Pompası Teknik Şartname Örneği

İtem No : SABİT GRES SİSTEMİ MAKARALI

İNCELE

Yağ Pompası Teknik Şartname Örneği

İtem No : SABİT YAĞ SİSTEMİ MAKARALI

İNCELE

Mobil Yağ Pompası Teknik Şartname Örneği

İtem No : ARABALI VARİL YAĞ SİSTEMİ

İNCELE

Tank & Depo Tipi Yağ Pompası Teknik Şartname Örneği

İtem No : TANK IBC YAG POMPASI

İNCELE

Antifriz ve Cam Suyu Teknik Şartname Örneği

İtem No : HAVALI ANTİFRİZ TRANSFER SİSTEMİ

İNCELE

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN Odaksan Facebook Hesabı Odaksan Instagram Hesabı Odaksan Twitter Hesabı Odaksan Youtube Hesabı Odaksan Linkedin Hesabı
Odaksan İletişim