IBC Kimyasal Taşma ve Sızıntı Paletleri

 atık paletleri odaksan logo  

İş güvenliği ekipmanlarında  yeni marka yüzümüz odakGEO  paletleri % 100 Avrupa üretimidir. 

Tamamı tüm kalite testlerini başarı ile geçmiş ve sertitifikalıdır. 

Kimyasal Taşma Paletleri, Atık Sızıntı Paletleri 

Bir ara dökme yük konteyneriniz (IBC) varsa, ikincil muhafaza düzenlemelerini karşılamak için standart bir hazne yeterli değildir. Bunun yerine, daha yüksek galon dökülme hacmi için bir IBC paletine ihtiyacınız olacak.  

Bu büyük kapasiteli muhafaza hazneleri standart, modüler ve hardtop seçeneklerinde mevcuttur. Çıkarılabilir ızgaralar, dökülenlerin kolayca temizlenmesini sağlar.

Çok işlevli Atık ve Döküntü Toplama Küvet ve Paletleri; üretkenlik artışı, kayarak düşme kazalarına karşı personel ve iş güvenliği, atık ve döküntü temizliği masraflarında tasarruf sağlar.

Döküntü Toplama Paletleri %100 geri dönüşümlü polietilenden yapılmıştır.

Tehlikeli asitler, kostikler ve yağlar, katkılar, solventlere dayanıklıdır ve kirli ortamlar için çok kullanışlıdırlar.

20 lt.’den ve 1.100 litreye kadar IBC tankları, variller ya da başka türlü kapların muhafazası için uygundur . Tek parça dikişsiz yapılarıyla 200 litrelik bir varil tamamıyla boşalsa bile herhangi bir sızıntıya izin vermez. Geniş hacimleri ile pek çok ihtiyacın gereklerini karşılarlar.
Portatif yerleşen ızgaralar temizlik sırasında büyük kolaylık sağlar. Özellikle siyah renk toplama paletleri çizikleri ve kirlenmeyi sakladığından çalışma ortamının temiz görünmesini sağlar.

IBC için kimyasal taşma ve dökülme paleti, tipik olarak 1000  litrelik bir tank  veya bir ara hacimli kapta, yağ ve yakıt kaplarınıi kimyasalları tutmak için tasarlanmış bir ikincil muhafaza maddesidir. 'İkincil muhafaza maddesi' olarak adlandırılır, çünkü üzerinde kalan konteyner içeriğinin sızıntılarını ve dökülmelerini yakalamak için tasarlanmıştır.