HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?

Odaksan A.Ş. 20 yılı aşkın süredir, sanayinin çeşitli alanlarında edindiğimiz bilgi birikimini hayata geçirdiğimiz platformdur. Burada amacımız, yağlama konusunda yurt içinde ve yurt dışında sanayinin ihtiyaç duyduğu her türlü desteği sağlayabilmektir.

Haziran 2007 tarihinde kurucumuz Sayın Nimet TEMUÇİN tarafından şahıs şirketi olarak kurulan Odak Makine Sanayi ve Ticaret 11 yıllık bilgi ve birikimlerimizden edindiğimiz tecrübelerimizle kurumsallaşma kararı alarak, 01.10.2018 tarihinden itibaren ‘’Odaksan Yağlama Ekipmanları Makine İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’’ adı altında tüzel şirket olarak ticari hayatına devam etmektedir.

Bu süreç içerisinde şirketimize güvenen, iş birliği içerisinde aksiyon alan tüm müşterilerimize, iç ve dış pazardaki tedarikçilerimize, çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.
Bu başarı hepimizin…

Üstün Alman teknolojisi “PRESSOL” Garaj Ekipmanları, “FMT” Dizel Akaryakıt Pompa Ekipmanları“ ve ayrıca "ROMOLD" kimyasal varil taşkanlarına ait çevre güvenlik paletleri" Türkiye Distribütörü ” olarak faaliyet gösteren ODAKSAN YAĞLAMA EKİPMANLARI A.Ş. ayrıca tescilli markaları olan "ODAKSAN " ve ODAKGEO isimleri ile garaj ve servis ekipmanları konusunda , sahip olduğu uzman ve eğitimli kadrosuyla sektörün önde gelen kurumsal şirketlerindendir. ODAKSAN YAĞLAMA EKİPMANLARI A.Ş., sektörde geçen süreyi en iyi şekilde değerlendirerek; sabit ve seyyar yağlama sistemleri, pnömatik ve mekanik yağ pompaları, havalı gres pompaları, havalı otomatik yağlama ekipmanları, araç üstü yağlama istasyonları, kuru yağlama pompaları, gres basma pompaları, varilden yağ aktarma pompaları, varil pompası, akaryakıt ve mazot aktarma pompaları, mazot sayaçları, akaryakıt tabancaları, karterden yağ vakum ve emme pompaları, sıvı ve köpük püskürtme pompaları, otomatik hortum sarma makaraları, litre kapları ve huniler, atık ve döküntü paletleri, çevre güvenlik kapları, kimyasal taşkan paletleri ve her türlü servis ekipmanları konusunda, teknik eğitim, ticaret ve pazarlama, projelendirme, montaj, kurulum, mümessillik, dış ticaret gibi sektörlerde yaptığı ve yapacağı atılımlarla; yüksek teknolojiyle dünya standartlarında ekipman ve hizmet tedariki sağlar. Bu özellikleriyle otomotiv, inşaat, endüstri pazarlarında rekabet eden bir şirket olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Garaj ve servis ekipmanları konusunda, her geçen gün pazar payını ve rekabet gücünü arttırmayı ilke edinmiş, satış öncesi ve satış sonrası tüm hizmetlerini kendi bünyesinde kurduğu modern test/bakım atölyesinde sunmaktadır. Temel olarak müşteri memnuniyetini kazanmayı hedeflemiştir. Toplam 1500  m² kapalı alanda yüksek düzeyde iş güvenliği tedbirleri alarak FIFO uygulaması ile sürekli ve kesintisiz ürün tedariği sunmaktadır. 

 

MİSYONUMUZ

ODAKSAN AŞ. olarak ; koşulsuz müşteri memnuniyeti ve % 100 güven ilişkisi ilkesine dayanarak , sektörel anlamda sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “ilke” edinmiştir. 

Temel sorumlulukları yerine getirmek, müşterilerine yenilikçi teknoloji ve ürünleri sunmak, ürün çeşitliliğini ve hizmetlerinin kalitesini artırmak, güçlü marka ve şirket pozisyonunu korumak, ana hedefleri arasındadır.

Bu hedefleri gerçekleştirirken;

Kalite yönetim sisteminin etkinliğini ve sürekli iyileştirmeyi sağlamayı,

Ulusal ve uluslararası ilgili standartlara uymayı ve yenilikleri araştırmayı,

Hizmet kalitesinden taviz vermemeyi, verimliliği ve rekabet gücümüzü yükseltmeyi,

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamayı,

Tedarikçilerimizle iş birliği yapmayı, görevimiz olarak kabul etmekteyiz.

En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü kuruluşumuza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak;

Verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yer aldığı bir çalışma ortamı yaratmak, kuruluşumuz’ un devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

ODAKSAN A.Ş. tecrübeli kadrosuyla birlikte;

  • İç ve dış pazarlarda, uluslararası standartlardaki ürünleri pazara sunmak,
  • Sürekli ve dengeli bir şekilde büyümek,
  • Müşterilerimizin memnuniyetini ve sektörden beklentilerini karşılarken çevreye ve topluma saygı göstermek,
  • Donanımlı ve eğitimli kadromuzla ileri teknolojiye sahip ürünlerimizi tüm kurumlarımıza mükemmel hizmet kalitesiyle sunarak,
  • Evrensel iş ahlak normlarına uygun, sektöründe lider bir müessese olmayı amaçlar.

DEĞERLERİMİZ

DÜRÜSTLÜK

Müşteri, tedarikçi, çalışan toplum ve kamu ile ilişkilerimizde belirleyici davranışımızla adım atmak

GÜVEN

Geçmişten gelip, gelecekte sürecek iş disiplini ve müşteri memnuniyeti kazanmak

CİDDİYET

Bütün ilkelerimizin arkasında durmak

ULAŞILABİLİRLİK

Tüm kadromuz ile en kısa sürede iletişim kurabilmek ve sorunlara çözüm getirmek

KALİTE

Müşterilerimize hizmeti en iyi, en hızlı ve en uygun koşulda vermek

YENİLİKÇİLİK

Güvene dayalı ilişkilerimizi çağdaş yöntemler ve bilgisayar, teknoloji ve geriye dönük büyük bir bilgi arşivi ile destekleyerek geliştirmek

İSTİKRAR

Hizmet kalitemizi ve ilkelerimizi hiç bir koşulda değiştirmemek

ÇEVRECİLİK

Müşteri, tedarikçi, kendi şirketimiz ve ülkemizin kaynaklarını en verimli ve akılcı şekilde kullanmak

 

NEDEN ODAKSAN ?

• Hem çözüm ortaklarımız hem de çalışma arkadaşlarımızla "Önce İnsan" anlayışını temel prensip olarak benimsemek,

• Toplam kalite yaklaşımı benimsemek,

• Hizmette farklılık ve artı değer yaratmak,

• Gelişime ve değişime ayak uydurmak,

• Katılımcı yönetim yaklaşımının gücüne inanmak,

• Kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmek,

• Müşteri ve sonuç odaklı olmak,

• Dürüstlük ve topluma katkı sağlamak,