Online KatalogONLİNE KATALOG Blog / HaberlerBLOG/ HABERLER
Türkçe English
Menü Simge
Pressol Yağlama Cihazları Türkiye Distribütörü - Odaksan

Kurumsal

Odaksan A.Ş.   20 yılı aşkın süredir, sanayinin çeşitli alanlarında edindiğimiz bilgi birikimini hayata geçirdiğimiz platformdur. Burada amacımız, yağlama konusunda yurt içinde ve yurt dışında sanayinin ihtiyaç duyduğu her türlü desteği sağlayabilmektir.

Haziran 2007 tarihinde  kurucumuz Sayın Nimet TEMUÇİN tarafından şahıs şirketi olarak kurulan Odak Makine Sanayi ve Ticaret 11 yıllık bilgi ve birikimlerimizden edindiğimiz tecrübelerimizle kurumsallaşma kararı alarak, 01.10.2018 tarihinden itibaren ‘’Odaksan Yağlama Ekipmanları Makine İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’’ adı altında tüzel şirket olarak ticari hayatına devam etmektedir.

Bu süreç içerisinde şirketimize güvenen, iş birliği içerisinde aksiyon alan tüm müşterilerimize, iç ve dış pazardaki tedarikçilerimize, çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Bu başarı hepimizin…

 

Üstün Alman teknolojisi “PRESSOL” Garaj Ekipmanları ve  “FMT” Dizel Akaryakıt Ekipmanları  “Türkiye Distribütörü ” olarak faaliyet gösteren  ODAKSAN YAĞLAMA EKİPMANLARI   A.Ş.  ayrıca tescilli markası olan "ODAKSAN " adı ile Garaj ve Servis Ekipmanları  konusunda , sahip olduğu uzman ve eğitimli kadrosuyla sektörün önde gelen kurumsal şirketlerindendir . ODAKSAN YAĞLAMA EKİPMANLARI A.Ş. , sektörde geçen süreyi en iyi şekilde değerlendirerek ;sabit ve seyyar yağlama sistemleri, pnömatik ve mekanik yağ pompaları, havalı gres pompaları, havalı otomatik yağlama ekipmanları, araç üstü yağlama istasyonları, kuru yağlama pompaları, gres basma pompaları, varilden yağ aktarma pompaları , varil pompası,  akaryakıt ve mazot aktarma pompaları, mazot sayaçları , akaryakıt tabancaları, karterden yağ vakum ve emme pompaları, sıvı ve köpük püskürtme pompaları, otomatik hortum sarma makaraları, egsoz havalandırma tahliye sistemleri, litre kapları ve huniler, atık ve döküntü paletleri, çevre güvenlik kapları ve her türlü servis ekipmanları konusunda, teknik eğitim,  ticaret ve pazarlama, projelendirme, montaj, kurulum, mümessillik, dış ticaret gibi sektörlerde yaptığı ve yapacağı atılımlarla; yüksek teknolojiyle dünya standartlarında ekipman ve hizmet tedariki sağlayan ve bu özellikleriyle otomotiv,inşaat,endüstri pazarlarında rekabet eden bir şirket olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Garaj ve servis ekipmanları konusunda, pazar payını ve rekabet gücünü arttırmayı, satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri sunarak müşteri memnuniyetini kazanmayı hedeflemiştir.

Hedefimiz

Müşterilerimize verdiğimiz üstün hizmetle katma değer sağlarken, uzun vadeli stratejik işbirliği ile birlikte başarıya ulaşmaktır.

En önemli değerimiz ;  çözüm ortağı olduğumuz kurum ve kuruluşlara sadece ürün değil,  uzun vadede kalıcı çözümler yaratacak bilgi satmaktır.

Bilgi paylaştıkça büyüyen bir değerdir. 

Değerlerimiz

 

Dürüstlük: Müşteri, tedarikçi, çalışan toplum ve kamu ile ilişkilerimizde belirleyici davranışımız

Güven: Geçmişten gelip, gelecekte sürecek iş disiplini ve müşteri memnuniyeti

Ciddiyet: Bütün ilkelerimizin arkasında durmak

Ulaşılabilirlik: Tüm kadromuz ile en kısa sürede iletişim kurabilmek ve sorunlara çözüm getirmek

Kalite: Müşterilerimize hizmeti en iyi, en hızlı ve en uygun koşulda vermek

Yenilikçilik: Güvene dayalı ilişkilerimizi çağdaş yöntemler ve bilgisayar teknolojisi ile destekleyerek geliştirmek

İstikrar: Hizmet kalitemizi ve ilkelerimizi hiç bir koşulda değiştirmemek

Çevrecilik: Müşteri, tedarikçi, kendi şirketimiz ve ülkemizin kaynaklarını en verimli ve akılcı şekilde kullanmak

Neden Odaksan ?

  • Önce insan anlayışını temel prensip olarak benimsemek,
  • Toplam kalite yaklaşımı benimsemek,
  • Hizmette farklılık ve artı değer yaratmak,
  • Gelişime ve değişime ayak uydurmak,
  • Katılımcı yönetim yaklaşımının gücüne inanmak,
  • Kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmek,
  • Müşteri ve sonuç odaklı olmak,
  • Dürüstlük ve topluma katkı sağlamak

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN Odaksan Facebook Hesabı Odaksan Instagram Hesabı Odaksan Twitter Hesabı Odaksan Youtube Hesabı Odaksan Linkedin Hesabı
Odaksan İletişim