Online KatalogONLİNE KATALOG Blog / HaberlerBLOG/ HABERLER
Türkçe English
Menü Simge

ÜRÜNKATEGORİLERİ

Kimyasal Atık, Döküntü, Sızıntı Taşma Paletleri, Çevre Koruma Ürünleri Gres Pompaları Yağ Pompaları Seyyar Arabalı Gres ve Yağ Pompaları Kimyasal ve Sıvı Pompaları Dijital ve Mekanik Yağ, Gres, Mazot Sayaçları Otomatik Hortum Sarma Makaraları Ölçü ve Taşıma Kapları GARAJ TEKNOLOJİ EKİPMANLARI Örnek Teknik Şartnameler
Pressol Yağlama Cihazları Türkiye Distribütörü - Odaksan

Mekanik Yağ, Kimyasal Pompaları

Hem çalışan tüm ekipmanların verimli bir şekilde performans göstermesi hem de uzun ömürlü kullanım için sürekli ve kaliteli bir yağlanma süreci önemlidir. Kullanılan akışkanların farklı niteliklerde olup , sisteme entegrasyonları da değişik şekillerdedir. Bu koşullar göz önünde bulundurularak , tüm makinaların çalışma prensiplerine uygun bir cihazla, sistemli bir şekilde yağlanması sağlanmalıdır.

Basma ve vakumlama yöntemleri ile yağlama sağlayan manuel ve mekanik sıvı yağ pompaları, kullanılan akışkanların gösterdiği farklılıklara uygun niteliğine sahip sıvı pompaları olmak üzere piyasada pek çok ürün kullanılmaktadır. Odaksan da tüm bu ekipmanlara kolayca ulaşabilirsiniz. Ürünlerimiz arasında farklı fonksiyonel kullanımlara uygun manuel ve mekanik sıvı yağ pompaları mevcuttur.

Odaksan ile sadece günün değil aynı zamanda geleceğin teknolojisine uyum sağlamış olacaksınız. Pressol marka kalitesi ve odaksan ayrıcalığı ile sisteminize en uygun sıvı yağ pompasını ürünlerimiz arasında bulabilirsiniz. Gerekli teknik bilgileri ürün içeriğinde bulabileceğiniz gibi aklınıza takılan tüm soruları bizimle iletişime geçerek de yanıtlayabilirsiniz.

Pressol Basma ve Vakum Pompası 500 ml – Metal

İtem No : 12910

İNCELE

Pressol Basma ve Vakum Pompası Double 500 ml

İtem No : 12940

İNCELE

Pressol Kimyasal Basma ve Vakum Pompası 500 ml – PVC

İtem No : 12972

vakum pompası, numune alma pompası, emme pompası, şırınga tipi pompa İNCELE

Pressol Kimyasal Basma ve Vakum Pompası 1000 ml – PVC

İtem No : 12974

vakum pompası, numune alma pompası, emme pompası, şırınga tipi pompa İNCELE

Pressol Kimyasal Basma ve Vakum Pompası 750 ml – PVC

İtem No : 12986

İNCELE

Pressol Mekanik Yağ Pompası 8 Lt Kovalı

İtem No : 17781

pressol 17781 manuel yağ basma pompası İNCELE

Pressol Mekanik Yağ Pompası 16 Lt Kovalı

İtem No : 17790

pressol 17790 manuel yağ basma pompası, mekanik yağ pompası, yağ aktarma pompası, el tipi yağ pompası  İNCELE

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN Odaksan Facebook Hesabı Odaksan Instagram Hesabı Odaksan Twitter Hesabı Odaksan Youtube Hesabı Odaksan Linkedin Hesabı
Odaksan İletişim