Esnek Sızıntı Tepsisi PVC 172 lt

atık ve sızıntı paleti, varil paleti, taskan paleti, sizinti paleti, atik paleti, taskan tavasi, sizinti tavasi, dokuntu tavalari
YENİ

Esnek Sızıntı Tepsisi PVC 172 lt

Ürün No: TR120120

Dikkat : Bu ürünle transpalet kullanılamaz !

Yüksek kaliteli PVC'den yapılmış esnek, katlanabilir hazne, mekanik mukavemet ve çoğu kimyasala ve sıcaklığa karşı dirençlidir.Tüm zeminleri  tehlikeli sıvıların sızmasına karşı korumak için hızlı bir müdahalenin gerekli olduğu acil durumlarda kullanılır.

Acil durumlarda, operasyonel çalışma sırasında sahada, araçlarda ve makinelerde sıvıları ve yağları değiştirirken, çeşitli bakım işlerini gerçekleştirirken, çeşitli sıvı türlerini dağıtırken çalışma yüzeylerini korurken  tercih edilir

Hemen kullanım için mükemmel, kullanışlı, hafif ve yerden tasarruf sağlayan bir üründür. Dakikalar içinde kurun ve toplayın.

UZUNLUK

1200 mm.

GENİŞLİK

1200 mm.

YÜKSEKLİK

120 mm.

SIZINTI KAPASİTESİ

172 lt.

 

Sızıntı depolama kapasitesi : 172 LT

Ek Özellikler: Yüksek dayanıklı, sağlam, uzun ömürlü PVC

 

Alıcı tarafından aksi bir talep belirtilmediği müddetçe ödemeleri yapılmış tüm siparişler YURTİÇİ KARGO ile ücret alıcı adrese teslimat yapılır.
Alıcı kargo istemediği durumlarda siparişlerini Kurtköy / Pendik Merkez depomuzdan ödemesini takiben kendi aracı ile teslim alabilir.
Kargoda doğacak hasarlardan şirketimiz sorumlu değildir .
Bu gibi durumlarda ürün teslim alınırken kargo ile alıcı arasında hasar tutanağı yapılmalıdır. Hasar tutanağı yapılmayan hiç bir zarar için alıcının tazmin hakkı doğamaz .

Tüm ürünlerde tüketici kanununa göre üretim hatalarına karşı  2 (iki) yıl garanti bulunmaktadır.
Kullanma kılavuzları ve el kitapçıklarında yazılan kuralların uygulanmaması sonucu oluşacak tüm arızalar,
Arızalanan ürünlerde teknik servisimizin bilgisi dışındaki tüm müdahaleler,
Yüksek basınc ve enerji kaynağındaki kusurlardan doğan arızalar ,
Çevre şartları ; pislik , korezyon sağlayıcı asitler , bazlar ve diğer kimyasallar , kırılmalar , ezilmeler vs.’ den doğan tüm arızalar ,
Ürünlerin bilinçsizce ve  amacının dışında kullanılmasından doğan arızalar ,

GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR
Arızalanan ürünler teknik servisimize ulaştıktan sonra incelemesi yapılır ve raporlanır . Kullanıcının onayı doğrultusunda en geç 7 gün içinde (max) tamir edilir.
Tamir için bırakılan ürünlerin  30 gün içinde kullanıcı tarafından teslim alınmaması durumunda şirketimiz sorumluluk taşımaz .