Exproof Benzin Transfer Pompası 220V ATEX

benzin pompası, akaryakıt pompası, benzin aktarma pompası, 220 volt benzin aktarma, elektrikli mazot pompası

Exproof Benzin Transfer Pompası 220V ATEX

Ürün No: PIUSI EX100

PIUSI EX100  EXPROOF BENZİN VE AKARYAKIT TARANSFER POMPASI  Piusi transfer pompaları serisinin yeni bir ürünüdür. Benzin ve dizel akaryakıt transferine uygun, yüksek performans ve sürekli çalışma özelliğine sahiptir. ATEX sertifikası ile onaylandığı üzere, malzemelerin potansiyel olarak patlayıcı ortamlarda kullanımına ilişkin direktif çok kesindir. 

PIUSI EX100, Benzin, gazyağı ve dizel gibi yanıcı yakıtlar için uygun yeni transfer pompasıdır. Kullanımı kolaydır, kompakttır, çok yönlüdür ve her türlü çalışma koşuluna uyum sağlar. En çok ihtiyacınız olan her yerde kullanabilirsiniz.

 

ATEX SERTİFİKALI YÜKSEK KALİTEDE BİR BENZİN & AKARYAKIT TRANSFER POMPASIDIR

PIUSI EX100 Benzin pompası ATEX sertifikalıdır ve aktarılan sıvıyı veya bazen çevredeki atmosferi tetikleyebilecek olası bileşenler nedeniyle pompanın içinde veya dışında patlamaları önlemek için mevcut stanartlara uygundur. PIUSI EX100 güvenlidir,  ATEX sertifikasının gerekli olduğu Amerika pazarına özel belgelere sahiptir.

SÜREKLİ DÖNGÜDE YÜKSEK PERFORMANS

PIUSI EX serisinin geri kalanıyla birlikte EX100 pompası, karmaşık sistemlerde kullanıldığında bile yüksek ve özellikle sabit akış hızları sağlar. 

Tüm ürün yelpazesi, sürekli bir görev döngüsü ile çalışan yüksek bir akış hızı ile karakterize edilir ve özellikle ağır hizmet için, yani benzin, dizel veya gazyağı gibi yakıtları hızlı bir şekilde transfer için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. 

220 Volt Mazor ve Akaryakıt Transfer Pompası 

Giriş – Çıkış : 1.1/4" -  1"

Debi: 100 lt / Dk.

Motor : 220 Volt 

Amper: 4,5

Watt : 1035

Kw : 0.60

Çalışma Basıncı : 2 Bar

Çalışma Sıcaklığı ( derece) : 20 

Pompa Tipi: Kanatlı ( Teknopolimer)

Ağırlık : 25 kg.

Emme Derinliği : 5 Mt. 

Sistem : By Pass ( Tank- Motor aralığı : 2 mt. )

On-Off Swich 

Debi : 100 Lt/Dakika

Menşei : İtalya

Alıcı tarafından aksi bir talep belirtilmediği müddetçe ödemeleri yapılmış tüm siparişler YURTİÇİ KARGO ile ücret alıcı adrese teslimat yapılır.
Alıcı kargo istemediği durumlarda siparişlerini Kurtköy / Pendik Merkez depomuzdan ödemesini takiben kendi aracı ile teslim alabilir.
Kargoda doğacak hasarlardan şirketimiz sorumlu değildir .
Bu gibi durumlarda ürün teslim alınırken kargo ile alıcı arasında hasar tutanağı yapılmalıdır. Hasar tutanağı yapılmayan hiç bir zarar için alıcının tazmin hakkı doğamaz .

Tüm ürünlerde tüketici kanununa göre üretim hatalarına karşı 2 (iki) yıl garanti bulunmaktadır.
Kullanma kılavuzları ve el kitapçıklarında yazılan kuralların uygulanmaması sonucu oluşacak tüm arızalar ,
Arızalanan ürünlerde teknik servisimizin bilgisi dışındaki tüm müdahaleler,
Yüksek basınc ve enerji kaynağındaki kusurlardan doğan arızalar ,
Çevre şartları ; pislik , korezyon sağlayıcı asitler , bazlar ve diğer kimyasallar , kırılmalar , ezilmeler vs.’ den doğan tüm arızalar ,
Ürünlerin bilinçsizce ve amacının dışında kullanılmasından doğan arızalar ,

GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR.
Arızalanan ürünler teknik servisimize ulaştıktan sonra incelemesi yapılır ve raporlanır . Kullanıcının onayı doğrultusunda en geç 7 gün içinde (max) tamir edilir.
Tamir için bırakılan ürünlerin 30 gün içinde kullanıcı tarafından teslim alınmaması durumunda şirketimiz sorumluluk taşımaz .

BENZER ÜRÜNLER