Exproof Elektrikli Varil Pompası

Exproof elektrikli varil pompası, elektrikli varil pompası, atex belgeli sıvı transfer pompası

Exproof Elektrikli Varil Pompası

Ürün No: JP460 EXPROOF

JP-460, ATEX 2014/34 / EC sayılı en yeni patlama koruma kurallarına uygun olarak üretilmiş ve onaylanmış, kompakt yapılı, sağlam, patlamaya dayanıklı evrensel bir motordur. Kolektör motoru II 2G Ex de IIA T6'ya göre patlamaya karşı korumalıdır ve EC tipi inceleme sertifikası ZELM 09 ATEX 0425 X'e sahiptir. Ex-JP-460 elektrikli motor yanıcı pompalanırken hava ile çalışan motorlara maksimum koruma sağlar medya veya tehlikeli ortamlarda kullanım için. Bu tür uygulamalarda tahrik motoru ve pompa borusu için ayrı yetkiler. ATEX 2014/34 / EU direktifleri zorunludur. 

Kullanışlı ve güçlü cihaz, paslanmaz çelikten (Ø 41 mm) ATEX sertifikalı keçesiz pompa tüpleri, paslanmaz çelik karıştırma pompası tüpleri, paslanmaz çelik pompa tüpleri, mekanik salmastralı veya tambur boşaltma işlevi için kullanılabilir. ve JP-700 SR PTFE ATEX serisi eksantrik vidalı pompa tüpleri. Bu kombinasyonda, tahrik, 55 ° C'nin altında bir parlama noktasına sahip çok ince sıvı ila viskoz, nötr, hafif agresif ve kolay yanıcı ortamlar için uygundur. Gelişmiş, teknik olarak net yapısı geniş bir medya yelpazesini transfer ederken verimli ve güvenli bir kullanım sağlar.

exproof varil pompası

 Tambur pompa motoru, zarif tasarımı ve kullanım kolaylığı ile sağlamlığına ek olarak karakterize edilir. Sabit ve sabit olmayan kullanılabilir tahrik özellikle aralıklı çalışma için uygundur. Harici olarak havalandırılan motor olarak optimum hava soğutmasına, düşük gürültüye sahiptir ve yüksek işletme güvenliği ve uzun ömür sağlar.

Açma / kapama anahtarındaki entegre düşük voltaj serbest bırakma standardı, bir güç kesintisi veya voltaj düşmesinden sonra tambur pompa motorunun kontrolsüz bir şekilde başlatılmasını önlemeyi amaçlar. Böylece maksimum güvenliği garanti eder.

Ortamın maksimum yoğunluğu JP-460 üniversal motor 1,5, maksimum viskozite 600 mPas içindir

Pompa Boru Malzemesi  : SS Pompa Şaft Malzemesi   : Inox 316 

Pompa Borusu Uzunluğu : 1000-1200 mm

Pompa Borusu Çapı         : 41mm

Sızdırmazlık                      : Salmastrasız, kesin çözüm !

Islanan Malzemeleri         : SS, KARBON

Bağlantılar                        : 1” (DN 25)

Kapasite                           : 90 litre/dakika(max) Max. Basma Yüksekliği   : 14m

Max. Viskozite                  : 600 cps Max. Çalışma Sıcaklığı   : 90 °C

Elektrik Besleme               : 230/1/50 Hz

Motor Gücü                      : 640 Watt, 230 VOLT, 50/60 HZ, IP 55,

EX Sınıfı                             : II 2G EX DB IIC T6 GB

Hız Ayar Düğmesi              : Yok

 Alıcı tarafından aksi bir talep belirtilmediği müddetçe ödemeleri yapılmış tüm siparişler YURTİÇİ KARGO ile ücret alıcı adrese teslimat yapılır.
Alıcı kargo istemediği durumlarda siparişlerini Kurtköy / Pendik Merkez depomuzdan ödemesini takiben kendi aracı ile teslim alabilir.
Kargoda doğacak hasarlardan şirketimiz sorumlu değildir .
Bu gibi durumlarda ürün teslim alınırken kargo ile alıcı arasında hasar tutanağı yapılmalıdır. Hasar tutanağı yapılmayan hiç bir zarar için alıcının tazmin hakkı doğamaz .

Tüm ürünlerde tüketici kanununa göre üretim hatalarına karşı 2 (iki) yıl garanti bulunmaktadır.
Kullanma kılavuzları ve el kitapçıklarında yazılan kuralların uygulanmaması sonucu oluşacak tüm arızalar ,
Arızalanan ürünlerde teknik servisimizin bilgisi dışındaki tüm müdahaleler,
Yüksek basınc ve enerji kaynağındaki kusurlardan doğan arızalar ,
Çevre şartları ; pislik , korezyon sağlayıcı asitler , bazlar ve diğer kimyasallar , kırılmalar , ezilmeler vs.’ den doğan tüm arızalar ,
Ürünlerin bilinçsizce ve amacının dışında kullanılmasından doğan arızalar ,

GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR.
Arızalanan ürünler teknik servisimize ulaştıktan sonra incelemesi yapılır ve raporlanır . Kullanıcının onayı doğrultusunda en geç 7 gün içinde (max) tamir edilir.
Tamir için bırakılan ürünlerin 30 gün içinde kullanıcı tarafından teslim alınmaması durumunda şirketimiz sorumluluk taşımaz .