K33 Mekanik Benzin Sayacı ATEX

Piusi K33, Exproof yakıt sayacı, akaryakıt sayacı, ATEX benzin sayacı, akarina sayac

K33 Mekanik Benzin Sayacı ATEX

Ürün No: K33 ATEX

Dikkat : Bu ürün ticari alım ve satım işlemlerinde kullanılamaz .

PIUSI K33 ATEX  Mekanik Akaryakıt Sayacı 

PIUSI K33 ATEX ürünü, dizel, benzin ve kerosenin izlenmesi için uygun mekanik bir akış ölçerdir. Ticari olmayan kullanım için K33 ATEX, yüksek patlama riski olan ortamlarda dağıtılan Benzin, gazyağı ve dizel miktarının hassas ölçümü için ATEX gerekliliklerini karşılar.

PIUSI K33 ATEX mekanik debimetre 3 haneli kısmi göstergeye sahiptir.

HASSASİYET VE KALİTE

Benzin, kerosen ve dizel için K33 ATEX mekanik akış ölçer, dağıtılan yakıt miktarının hassas bir şekilde ölçülmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Kalibre edilmesi ve montajı kolay olan K33 ATEX akış ölçer, maksimum 20-120 l/dak akış hızı ve 3,5 bar pompanın maksimum çalışma basıncı için dağıtılan yakıt miktarını izleyebilir. Ayrıca +/- %1'lik bir ölçüm doğruluğu ile 28 bar'lık bir patlama basıncını garanti edebilir.

GÜVENİLİRLİK

Benzin, kerosen ve dizel için K33 ATEX mekanik akış ölçer, pompalara veya benzin dağıtıcılarına uygulama için uygundur ve araç filosu üzerinde özel bir kontrole ihtiyaç duymadan basit ve ekonomik bir ürün arayanlar için uygundur. K33 ATEX, hem sert hem de esnek boruların yanı sıra doğrudan pompalar veya tanklar üzerine herhangi bir pozisyonda kurulabilir.

K33 ATEX, akışa karşı düşük direnci sayesinde yerçekimi ile de kullanılabilen güvenilir bir mekanik akış ölçerdir.

ATEX akış ölçer olarak K33 ATEX, grup II, kategori 2 G IIB T=85°C (T6)'ya dahildir ve bu nedenle 99/92 direktifine göre "1" ve "2" olarak sınıflandırılan alanlarda çalışmaya uygundur. /EC.

Mekanik Akaryakıt ve Mazot Sayaçları


K33 model sayaçlar 1 dişli bağlantılı 20-120 lt/dk kapasitelidir. Güvenilir ve hassas ölçüm yapan sayaçların maksimum hata payı ± % 1 dir. Çalışma basıncı 10 bar olup sıvının çıkış basıncı 30 bardır. Sayaçlar genel olarak motorin, yağ ve yapısına uygun diğer sıvılarda kullanılabilir. Sayaçlar 3 haneli sıfırlanabilen ve 6 haneli sıfırlanamayan ana total gösterge ile donatılmıştır. K33 model sayaçların sıfırlanabilen gösterge kapasitesi 999 litredir.


Alıcı tarafından aksi bir talep belirtilmediği müddetçe ödemeleri yapılmış tüm siparişler YURTİÇİ KARGO ile ücret alıcı adrese teslimat yapılır.
Alıcı kargo istemediği durumlarda siparişlerini Kurtköy / Pendik Merkez depomuzdan ödemesini takiben kendi aracı ile teslim alabilir.
Kargoda doğacak hasarlardan şirketimiz sorumlu değildir .
Bu gibi durumlarda ürün teslim alınırken kargo ile alıcı arasında hasar tutanağı yapılmalıdır. Hasar tutanağı yapılmayan hiç bir zarar için alıcının tazmin hakkı doğamaz .

Tüm ürünlerde tüketici kanununa göre üretim hatalarına karşı  2 (iki) yıl garanti bulunmaktadır.
Kullanma kılavuzları ve el kitapçıklarında yazılan kuralların uygulanmaması sonucu oluşacak tüm arızalar,
Arızalanan ürünlerde teknik servisimizin bilgisi dışındaki tüm müdahaleler,
Yüksek basınc ve enerji kaynağındaki kusurlardan doğan arızalar ,
Çevre şartları ; pislik , korezyon sağlayıcı asitler , bazlar ve diğer kimyasallar , kırılmalar , ezilmeler vs.’ den doğan tüm arızalar ,
Ürünlerin bilinçsizce ve  amacının dışında kullanılmasından doğan arızalar ,

GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR
Arızalanan ürünler teknik servisimize ulaştıktan sonra incelemesi yapılır ve raporlanır . Kullanıcının onayı doğrultusunda en geç 7 gün içinde (max) tamir edilir.
Tamir için bırakılan ürünlerin  30 gün içinde kullanıcı tarafından teslim alınmaması durumunda şirketimiz sorumluluk taşımaz .