NEDEN OTOMATİK HORTUM SARMA MAKARASI KULLANMALIYIZ ?

img

NEDEN OTOMATİK HORTUM SARMA MAKARASI KULLANMALIYIZ ?

Pressol hortum sarma makaraları, güçlü destek sağlamak için % 100 kaliteli metalden üretilmiştir.

Kesinlikle kolay aşınabilen kompozit ( plastik )  aksamlar kullanılmamıştır. Kolay bakım ve onarım için özel bir tasarıma sahiptir. Döner eklem yapısı, tambur ve gövde arasındaki sürtünmeyi azaltmaya yardımcı olur.

Güçlü tork sağlamak için 18/10 CrNi yay, paslanma sorununu sıfırlamak için merkez rakorları özel yüksek kalitede alüminyumdan üretilmiş, her çeyrek çapta kilitleme imkanı sağlayabilen frenleme tertibatı bulunmaktadır.

Ayrıca kilit tertibatını kolayca iptal ederek bom ve uzayabilen vinçlerce kendi kendine açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir.

Kolay bakım ve onarım için özel döner mafsal rulman döner eklem yapısı, döner makara ve döner gövde arasındaki sürtünmeyi büyük ölçüde azaltır.

Hortum sarma makaraları, hem mobil hem de kalıcı montaj uygulamasında mümkün olan en yüksek mukavemeti sağlamak ve eşit derecede iyi işlev göstermek için metal formları içermektedir.

Bu hortum makarası, bakım ve onarım için makarayı kolayca sökebileceğiniz otomattan üretilmiş özel kaplamalı mafsal ile birlikte gelir.

Hortum makaralarımız, hortumu geri çekmek için bir yay kullanan ve zeminden hasar görerek pahalı hortum hasarını azaltan ve güvenliği arttıran ağır hizmet tipi otomatik  geri çekilebilir ve açılabilir  makaralardır.

Ana gövdelerimiz aynı olup , 8 mm hava hortumundan  ½”  hidrolik hortuma kadar tüm hortumları sarabilmektedir.

Kabinli ve kabinsiz seçenekleri ile tüm hizmetler için kullanılabilir. Çok yönlü montaj imkanı sunmaktadır. Duvarda, düz zeminde , seyyar araçlarda , tavanda … 

Neden bu otomatik hortum makaraları satın almalı?

Pressol tasarımı hortum makaraları, ekstra güçlü ve titreşime dayanıklı,  kolay hortum değiştirilebilme özelliklerine sahiptir.

Almanya’ da üretilmiştir.  Sağlam çelik konstrüksiyon ve özel olarak işlenmiş ekstra elektrostatik boyalı, özel alaşımlı alüminyum merkez rakordan üretilmiştir.

Ağır hizmet kullanımda bile bükülmemesi ve bozulmaması için tasarlanmıştır.

Kapalı tahrik yayı… Bazı makaralarda aktarılan madde içeri girebilir ve dahili tahrik yayında sorunlara neden olabilir. Bu problemi durdurmak için tüm yay kapalı kabin içerisine hapsedilmiştir..

Detaylara dikkat !

Makara, en yüksek mukavemet için haddelenmiş materyaller ile üretilmiş olup, otomatik kilitlemeli ve çekmeli  yay mekanizmasını hortum uzunluğuna uyacak şekilde iş güvenliği riski olmadan ayarlamak üzere yüksek kaliteli, profesyonel bir şekilde hazırlanmıştır.

Önerilen Uygulamalar

Garajlarda ve bakım tesislerinde yağ transferi, hava akışı, gres transferi, su transferi …

Yüksek basınçlı hava araçları ve pnömatik kompresörlerde …

Ticari filo servis merkezlerinde…

Ekstralar

Bu makara hortumsuz olarak satılır, paket içinde makara hareketini sağlayan 360 derece dönebilen mafsal ve hortum tutucu stoper dahildir. .

Bu ürün Türkiye distribütörü olarak ODAKSAN YAĞLAMA EKİPMANLARI A.Ş.  tarafından sunulmaktadır.

 

DİĞER BLOG YAZILARI

img
Varil Pompası Hakkında
2.07.2024
Varil pompaları, sanayi ve diğer sektörlerde talep edilen pratik ve güvenli bir şekilde akışkan aktarmaya yarayan ekipmanlarıdır. Bu pompalar temiz yağ, atık yağlar, mazot ve dizel akaryakıt, çeşitl
DEVAMI
0
img
Yağlama Hakkında Kısa Bilgiler
14.08.2023
Gres ve hidrolik yağlama neden önemlidir, nasıl uygulanır ?
DEVAMI
0
img
Kaşıkla Gres Pompası Doldurmaya Son verin !
14.08.2023
Artık el gres pompalarınızı pratik, hızlı, temiz ve güvenli bir şekilde doldurabilirsiniz ...
DEVAMI
0
img
PRESSOL YENI NESIL EL GRES TABANCALARI, GRES POMPALARI
20.02.2023
Profosyonel Ağır Hizmet El Gres Pompaları , Ergonomik tutamak, kaymaz, mükemmel güç aktarımı ve tutuşu, T-grip, optimize edilmiş kavrama ve optimize edilmiş basınç
DEVAMI
0
img
İKİNCİL MUHAFAZA VE KORUMA KAPLARI NEDİR?
2.03.2022
İkincil Muhafaza ve Koruma Kapları (Secondary Containments Pallets ) işletmenizde bir döküntü ve sızıntı durumunda oluşabilecek çevre kirliliğini, ürün kaybını engelleyerek güvenli çalışma ortamı sağlar. Aynı zamanda kayıpları önler
DEVAMI
12
img
PRESSOL HAVALI GRES POMPALARI İLE % 99 GRES AKTARIMI
9.08.2021
Gres kaplarınızda yağlarınız artık ziyan olmayacak . Özel tasarım alt vakum aparatı ve mükemmel sıyırma yeteneği planet ile benzersiz bir mühendislik.
DEVAMI
65