PRESSOL HAVALI GRES POMPALARI İLE % 99 GRES AKTARIMI

img

PRESSOL HAVALI GRES POMPALARI İLE % 99 GRES AKTARIMI

 

Alman Teknolojisi Pressol markanın mükemmel mühendislik tasarımı ve arge geliştirmesi ile artık varillerinizden % 99 ‘ a kadar gres yağı aktarımı mümkün. Havalı gres pompalarımızın tamamı bu sisteme sahiptir. En alttaki filtre sistemi kaldırılarak olası pisliklerden doğacak arızalarda giderilmiştir. Yeni filtre sistemi pompanın food valfine gelmeden daha ince mikronlu ve daha sağlam bir materyal kullanılarak pompa verimi arttırılmıştır.

 

 

Pompalarımız özel bilya ve yay sistemi ile tasarlanmış vakum aparatı ile gres varilleri, gres kovaları ve gres tenekelerinden kabın tamamını aktarabilecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece kaplarda gres yağınız ziyan olmadan kolayca aktarılmaktadır.

 

 

DİĞER BLOG YAZILARI

img
İKİNCİL MUHAFAZA VE KORUMA KAPLARI NEDİR?
2.03.2022
İkincil Muhafaza ve Koruma Kapları (Secondary Containments Pallets ) işletmenizde bir döküntü ve sızıntı durumunda oluşabilecek çevre kirliliğini, ürün kaybını engelleyerek güvenli çalışma ortamı sağlar. Aynı zamanda kayıpları önler
DEVAMI
12
img
TAŞINDIK
1.05.2021
Sizlere daha güçlü çözüm ortağı olmak için taşındık. Aktürk Sanayi Dünyası No: 6 /B1-B2 Kurtkoy- Pendik - İSTANBUL
DEVAMI
47
img
AKÜLÜ GRES POMPASI
28.12.2020
Pressol akülü ve şarjlı gres tabancası elektrik ve hava kaynağınızın olmadığı, ulaşamadığınız alanlarda kolayca kullanabileceğiniz harika bir ürün.
DEVAMI
85
img
OTOMATİK MANDALLI KİLİTLEMELİ GRES UCU
15.06.2020
Güvenilir olmayan eski yağlama yöntemleriyle savaşmayı bırakın ve neredeyse yağlamayı eğlenceli hale getiren mandallı ve otomatik kilitlemeli bu gres ucu ile yağlama yapın.
DEVAMI
122
img
Pnömatik Sistemlerde Şartlandırıcının Önemi Nedir ?
21.11.2019
Şartlandırıcı hem pompanızı fazla basınçtan korur, hem kuru ve temiz bir hava gelmesini sağlar hem de tüm yağlama ekipmanlarınızın düzenli olarak yağlanmasını sağlar. Böylece ekipmanlarınızın ömrü uzar, güvenli ve performanslı bir yağlama imkanı sunar.
DEVAMI
177
img
KİMYASAL TAŞMA PALETLERİ NEDİR ?
9.10.2019
Kimyasal taşma ve sızıntı paleti, konteynerlerden sızıntı ve dökülmeleri yakalamak için dahili bir depolama alanına sahip özel olarak tasarlanmış bir palettir.
DEVAMI
165