PRESSOL HAVALI GRES POMPALARI İLE % 99 GRES AKTARIMI

img

PRESSOL HAVALI GRES POMPALARI İLE % 99 GRES AKTARIMI

 

Alman Teknolojisi Pressol markanın mükemmel mühendislik tasarımı ve arge geliştirmesi ile artık varillerinizden % 99 ‘ a kadar gres yağı aktarımı mümkün. Havalı gres pompalarımızın tamamı bu sisteme sahiptir. En alttaki filtre sistemi kaldırılarak olası pisliklerden doğacak arızalarda giderilmiştir. Yeni filtre sistemi pompanın food valfine gelmeden daha ince mikronlu ve daha sağlam bir materyal kullanılarak pompa verimi arttırılmıştır.

 

 

Pompalarımız özel bilya ve yay sistemi ile tasarlanmış vakum aparatı ile gres varilleri, gres kovaları ve gres tenekelerinden kabın tamamını aktarabilecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece kaplarda gres yağınız ziyan olmadan kolayca aktarılmaktadır.

 

 

DİĞER BLOG YAZILARI

img
Yağlama Hakkında Kısa Bilgiler
14.08.2023
Gres ve hidrolik yağlama neden önemlidir, nasıl uygulanır ?
DEVAMI
0
img
Kaşıkla Gres Pompası Doldurmaya Son verin !
14.08.2023
Artık el gres pompalarınızı pratik, hızlı, temiz ve güvenli bir şekilde doldurabilirsiniz ...
DEVAMI
0
img
PRESSOL YENI NESIL EL GRES TABANCALARI, GRES POMPALARI
20.02.2023
Profosyonel Ağır Hizmet El Gres Pompaları , Ergonomik tutamak, kaymaz, mükemmel güç aktarımı ve tutuşu, T-grip, optimize edilmiş kavrama ve optimize edilmiş basınç
DEVAMI
0
img
İKİNCİL MUHAFAZA VE KORUMA KAPLARI NEDİR?
2.03.2022
İkincil Muhafaza ve Koruma Kapları (Secondary Containments Pallets ) işletmenizde bir döküntü ve sızıntı durumunda oluşabilecek çevre kirliliğini, ürün kaybını engelleyerek güvenli çalışma ortamı sağlar. Aynı zamanda kayıpları önler
DEVAMI
12
img
TAŞINDIK
1.05.2021
Sizlere daha güçlü çözüm ortağı olmak için taşındık. Aktürk Sanayi Dünyası No: 6 /B1-B2 Kurtkoy- Pendik - İSTANBUL
DEVAMI
47
img
AKÜLÜ ŞARJLI GRES POMPASI
28.12.2020
Pressol akülü ve şarjlı gres tabancası elektrik ve hava kaynağınızın olmadığı, ulaşamadığınız alanlarda kolayca kullanabileceğiniz harika bir ürün.
DEVAMI
85