PRESSOL YAĞLAMA CİHAZLARI HAKKINDA

img

PRESSOL YAĞLAMA CİHAZLARI HAKKINDA

PRESSOL YAĞLAMA EKİPMANLARI 100 YILLIK BİR HİKAYE …

Pressol madeni yağ ve diğer sıvıların pompalanması ve transferi için kullanılan orta ve yüksek basınç pompaları geniş bir yelpazede sunuyor. Havayla çalışan pistonlu pompalar, transfer pompaları, gres pompaları, dökme yağ sistemleri ve çok daha ürün çeşidi ile … Pressol marka değeri ile yağlama cihazları içinde en çok tercih edilen yüksek kalitede ekipmanlardan oluşmaktadır. Üstün Alman teknolojisi ile üretilmiş 10.000 çeşide yakın ürünü bulunmaktadır.

100 yılı aşkın bir süredir Pressol marka , yağlama cihazlarında bir lider olarak kabul edilmiştir. Pressol gres, yağ ve diğer sıvılar için performans kanıtlanmış pompa olarak sektörde faaliyet göstermektedir.

Yüksek Basınçlı Pompalar

Pressol’un yüksek basınçlı gres pompaları, otomotiv, madencilik, tarım, ağır hizmet, denizcilik, inşaat, ve dünya çapında endüstriyel tesislerde kanıtlanmış performans oluşturmuştur. Pompalar güç, dayanıklılık, güvenilirlik ve bu özel mühendislik harikaları ile üstün performans ve uzun hizmet ömrü sağlamak için tasarlanmıştır. Greslerde dakikada 1,100 gr debi ile rakipsiz performans … Orta Basınçlı Pompalar

Orta basınçlı pompalar aynı sağlam güvenilirlik ile imal edilmiştir ve Pressol’den beklediğiniz güçlü performans. Bunlar süper sessiz-piyasadaki en sessiz pompalar. Bu pompalar hızlı ürün transferi için olanak sağlar . Dakikada 20 lt aktarma kapasitesi ile zamandan ve çevre kirliliğinden max kazanç oluştururlar .

Transfer Pompaları

Bu pompalar pistonlu motorlu ( havalı ) tasarlanmış transfer pompalarıdır. Pratik ve güvenilir çalışma imkanı sağlar. Havalı transfer pompalarını tanklarda veya varillerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dökme Yağ Pompaları ve Sistemler

1:1 , 3:1 , 5:1 Havalı yağ transfer pompaları kurulacak boru veya hortum hattı , hortum sarma makarası, sayaçlı yağ tabancası ile paket olarak kullanabileceğiniz süper yağlama istasyonu kurulabilir. Ayrıca araç üstlerinde mobil yağlama istasyonu projelerinde de uygulanabilir. Dakikada 20 lt ile 60 lt arası kesintisiz transfer …

DİĞER BLOG YAZILARI

img
İKİNCİL MUHAFAZA VE KORUMA KAPLARI NEDİR?
2.03.2022
İkincil Muhafaza ve Koruma Kapları (Secondary Containments Pallets ) işletmenizde bir döküntü ve sızıntı durumunda oluşabilecek çevre kirliliğini, ürün kaybını engelleyerek güvenli çalışma ortamı sağlar. Aynı zamanda kayıpları önler
DEVAMI
12
img
PRESSOL HAVALI GRES POMPALARI İLE % 99 GRES AKTARIMI
9.08.2021
Gres kaplarınızda yağlarınız artık ziyan olmayacak . Özel tasarım alt vakum aparatı ve mükemmel sıyırma yeteneği planet ile benzersiz bir mühendislik.
DEVAMI
65
img
TAŞINDIK
1.05.2021
Sizlere daha güçlü çözüm ortağı olmak için taşındık. Aktürk Sanayi Dünyası No: 6 /B1-B2 Kurtkoy- Pendik - İSTANBUL
DEVAMI
47
img
AKÜLÜ GRES POMPASI
28.12.2020
Pressol akülü ve şarjlı gres tabancası elektrik ve hava kaynağınızın olmadığı, ulaşamadığınız alanlarda kolayca kullanabileceğiniz harika bir ürün.
DEVAMI
85
img
OTOMATİK MANDALLI KİLİTLEMELİ GRES UCU
15.06.2020
Güvenilir olmayan eski yağlama yöntemleriyle savaşmayı bırakın ve neredeyse yağlamayı eğlenceli hale getiren mandallı ve otomatik kilitlemeli bu gres ucu ile yağlama yapın.
DEVAMI
122
img
Pnömatik Sistemlerde Şartlandırıcının Önemi Nedir ?
21.11.2019
Şartlandırıcı hem pompanızı fazla basınçtan korur, hem kuru ve temiz bir hava gelmesini sağlar hem de tüm yağlama ekipmanlarınızın düzenli olarak yağlanmasını sağlar. Böylece ekipmanlarınızın ömrü uzar, güvenli ve performanslı bir yağlama imkanı sunar.
DEVAMI
177