Piusi K600 Dijital Mazot Sayacı 1"

Piusi K600 1

Piusi K600 Dijital Mazot Sayacı 1"

Ürün No: Piusi K600 D

Mazot ve Dizel Akaryakıt İçin Dijital Göstergeli Hat Sayacı K600/3

K600/3, ticari olmayan kullanım için yakıtların ve antifriz sıvısının dağıtımının kontrolü için belirtilen elektronik bir dişli akış ölçerdir. Elektronik akış ölçer olarak K600/3, ekranda 0,001 ila 999,99 arasında kayan noktalı kısmi toplam 5 basamak (h=11.5 mm) gösterir. Toplam, 1 ila 99999999 arası 8 haneye (h=5 mm) sıfırlanamaz.

Giriş- Çıkış : 1"  

PİUSİ GÜVENİLİRLİĞİNDE YAPILMIŞTIR

K600/3 akış ölçer, dizel ve inşaat malzemeleriyle uyumlu diğer özel sıvıların dağıtımını izlemek için asetal reçine oval dişlilere sahiptir. Alüminyum ölçüm odası gövdesi ile donatılmış olup, aksi takdirde dağıtım sırasında hoş olmayan bloklara neden olabilecek kirlilikler olmadan güvenli bir dağıtım sağlamak için entegre bir emme filtresinden oluşur.

YÜKSEK HASSASİYET

Dizel ve antifriz sıvısı için K600/3 akış ölçer, maksimum 100 l/dak akış hızı için +/- %0,5'lik bir izleme doğruluğu sağlar.

Bu özellikler K600/3 akış ölçeri tamamlar:

Tekrarlanabilirlik %0,2

Maks. basınç düşüşü < 0,5 bar. akış hızı.

K600/3, uygulama türüne göre farklı iki ürüne ayrılmıştır. K600/3 debimetre bir ekrana sahiptir ve transfer sistemine uygulanabilirken K600/3 Pulse'un ekranı yoktur. 

Alıcı tarafından aksi bir talep belirtilmediği müddetçe ödemeleri yapılmış tüm siparişler YURTİÇİ KARGO ile ücret alıcı adrese teslimat yapılır.
Alıcı kargo istemediği durumlarda siparişlerini Kurtköy / Pendik Merkez depomuzdan ödemesini takiben kendi aracı ile teslim alabilir.
Kargoda doğacak hasarlardan şirketimiz sorumlu değildir .
Bu gibi durumlarda ürün teslim alınırken kargo ile alıcı arasında hasar tutanağı yapılmalıdır. Hasar tutanağı yapılmayan hiç bir zarar için alıcının tazmin hakkı doğamaz .

Tüm ürünlerde tüketici kanununa göre üretim hatalarına karşı  2 (iki) yıl garanti bulunmaktadır.
Kullanma kılavuzları ve el kitapçıklarında yazılan kuralların uygulanmaması sonucu oluşacak tüm arızalar,
Arızalanan ürünlerde teknik servisimizin bilgisi dışındaki tüm müdahaleler,
Yüksek basınc ve enerji kaynağındaki kusurlardan doğan arızalar ,
Çevre şartları ; pislik , korezyon sağlayıcı asitler , bazlar ve diğer kimyasallar , kırılmalar , ezilmeler vs.’ den doğan tüm arızalar ,
Ürünlerin bilinçsizce ve  amacının dışında kullanılmasından doğan arızalar ,

GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR
Arızalanan ürünler teknik servisimize ulaştıktan sonra incelemesi yapılır ve raporlanır . Kullanıcının onayı doğrultusunda en geç 7 gün içinde (max) tamir edilir.
Tamir için bırakılan ürünlerin  30 gün içinde kullanıcı tarafından teslim alınmaması durumunda şirketimiz sorumluluk taşımaz .