Presetli Dijital Yağ Tabancası Piusi K500

piusi K500 presetli yağ tabancası, sayaçlı yağ tabancası

Presetli Dijital Yağ Tabancası Piusi K500

Ürün No: K500

Madeni  yağlar  için dijital sayaçlı debimetre  ölçer. K500 ile, ön seçim modunda yağ aktarma  imkanı, türünün benzersiz bir özelliğidir. Önceden seçilmiş miktar aktarılacak yağ miktarı tamamlandığında, tabanca  dağıtımı durduran valfi otomatik olarak kapatır. Bu aktarma işlemini seri bir şekilde otomatik olarakta yapabilirsiniz.

Kullanıcı gerekli yağ miktarını önceden seçer ve dahil edilen sayaç gerekli hacme ulaşıldığında vanayı kapatır.

Örneğin her bir seferde 1 Lt. 250 ml. yağ aktaracaksanız bunu ekranda ayarlayıp bu miktar dolduğunda otomatik kesilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca yüksek miktarda yağ aktaracağınızda tabanca başında beklemeden önceden ayarladığınız miktar dolana kadar başka bir işinizle ilgilenebilirsiniz. Dijital tabancanın sahip olduğu  tetikli kilitleme tertibatı , gerekli dağıtımın dışında yanlışlıkla çalışmayı önler.Sistemi durudurur.

Orijinal İtalyan Menşei

Giriş 1/2″ Dişi , Giriş Filitresi Dahil

Kabza ,Metal ve Sızdırmaz Uç Dahil İthal Ürün

Çalışma 1,5 VAA

Önceden Belirleyebileceğiniz Miktarı Basabilme Özelliği

0.1 -99.10 Lt.

Viskozite 2000 cSt

Alıcı tarafından aksi bir talep belirtilmediği müddetçe ödemeleri yapılmış tüm siparişler YURTİÇİ KARGO ile ücret alıcı adrese teslimat yapılır.
Alıcı kargo istemediği durumlarda siparişlerini Kurtköy / Pendik Merkez depomuzdan ödemesini takiben kendi aracı ile teslim alabilir.
Kargoda doğacak hasarlardan şirketimiz sorumlu değildir .
Bu gibi durumlarda ürün teslim alınırken kargo ile alıcı arasında hasar tutanağı yapılmalıdır. Hasar tutanağı yapılmayan hiç bir zarar için alıcının tazmin hakkı doğamaz .

Tüm ürünlerde tüketici kanununa göre üretim hatalarına karşı 2 (iki) yıl garanti bulunmaktadır.
Kullanma kılavuzları ve el kitapçıklarında yazılan kuralların uygulanmaması sonucu oluşacak tüm arızalar ,
Arızalanan ürünlerde teknik servisimizin bilgisi dışındaki tüm müdahaleler,
Yüksek basınc ve enerji kaynağındaki kusurlardan doğan arızalar ,
Çevre şartları ; pislik , korezyon sağlayıcı asitler , bazlar ve diğer kimyasallar , kırılmalar , ezilmeler vs.’ den doğan tüm arızalar ,
Ürünlerin bilinçsizce ve amacının dışında kullanılmasından doğan arızalar ,

GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR.
Arızalanan ürünler teknik servisimize ulaştıktan sonra incelemesi yapılır ve raporlanır . Kullanıcının onayı doğrultusunda en geç 7 gün içinde (max) tamir edilir.
Tamir için bırakılan ürünlerin 30 gün içinde kullanıcı tarafından teslim alınmaması durumunda şirketimiz sorumluluk taşımaz .