Pressol Duvar Tipi Gres Yağlama Sistemi 50:1

18780 051, Pressol Duvar Tipi Havalı Gres, Yağlama Sistemi, Varil Sıyırıcı Planet, Pressol Gres Hortum Sarma Makarası

Pressol Duvar Tipi Gres Yağlama Sistemi 50:1

Ürün No: 18780 051

Standart Aksesuarlar

Gres hortum makarası olarak 29242,29243, 29273 modellerde tercih edilebilir.

29272 Hortum Sarma Makarası 
18716 051 Pressol Varil Tipi Havalı Gres Pompası 50:1  
18104 Pressol Havalı Gres Tabancası 
18082 Pressol Havalı Gres Tabanca Mafsalı 
17401 Varil Sıyırıcı Planet 
17200 Gres Varil Kapağı 
17201 Pompa Varil Bağlama Braketi

Tüm kademeler ve araç servisleri için gres aktarımında mutlak çözüm.

Gres ve benzeri yağların artan maliyetlerine ve çevre dostu çalışmalara odaklanıldığında, operasyonunuz için uygun sisteme sahip olmak her zamankinden daha önemlidir. ODAKSAN’ ın çözümleri arasında gres yağınızı, saklamak, dağıtmak ve izlemek için gerekli tüm bileşenler bulunur. Yağ değişim merkezleri ve madencilik, sanayi, demiryolu, inşaat, tarım ve karayolu taşımacılığı uygulamalarına yönelik servis ve bakım atölyelerinin tümü ODAKSAN güvencesinde PRESSOL yağlama ekipmanı hattından yararlanmaktadır.

PRESSOL yağ ve gres pompaları ailesi 105 yıllık yüksek kaliteli mühendislik teknolojisi ve üretimini temsil eder. Bu pompalar benzersiz, modüler tasarımı, daha uzun bir pompa ömrüne olanak tanıyan, özel alüminyum gövde,      18/10 CrNi miller, hostaform ( derlin ) ile üretilmiş kulak- slide takımı ve yağlar ile uzun ömürlü çalışabilen keçe guruplarına sahiptir. Sessiz çalışma ve dakikada 1.100gr gres aktarabilme özelliği ile tartışmasız en performanslı pompalardır. Hortum sarma makaraları ise % 100 metal DKP sac ile üretilmiş, elektrostatik boyalı, AIS416 paslanmaz çelik zemberek yayı ile güçlendirilmiş, çift kilitleme ve güvenlik tertibatına sahip, ergonomik ve şık tasarımlardır. 

Varil Tipi Havalı Gres Pompa Seti 

Çalışma Basıncı : 2-8 Bar

Sıkıştırma Oranı : 50:1

Max.Basınç : 400 Bar

Verim : 1.100 Kg / Dk

Hava Tüketimi : 220 Lt / Dk

Ana Gövde : Alüminyum Özel Döküm

Tube Boyu : 1000 mm

Tip : Varil Tipi ( 200 Kg Standart Varillere Uygun )

MAKARALI MERKEZİ SİSTEM İLE GÜVENLİ, TEMİZ, HIZLI GRES YAĞLAMA …

Birden fazla yerde gres aktarımı veya yağ değişim tesisiniz var mı? Duvar tipi yağlama sistemleri tam gereksinimlerinizi yerine getirebilmesi için sağlayabileceği potansiyel karmaşıklığa basit bir bakış niteliğindedir. Tasarım aşamasında bizi arayın ve kurum içi uzmanınız olalım. Geniş ürün yelpazemiz, teknik uzmanlığımız ve şirket içi montaj ekinimizle size “tek bir çağrı ile ” çözüm sunmak için bir araya geliyoruz. Bakım atölyesi ve servisleriniz için tasarlanmış özel bir malzeme listesi için bize ulaşın

Gres yağları NLG 0,1,2,3 ve akışkan gresler için uygulanabilir.

15 mt hortum makarası seçeneği mevcuttur.

Alıcı tarafından aksi bir talep belirtilmediği müddetçe ödemeleri yapılmış tüm siparişler YURTİÇİ KARGO ile ücret alıcı adrese teslimat yapılır.
Alıcı kargo istemediği durumlarda siparişlerini Kurtköy / Pendik Merkez depomuzdan ödemesini takiben kendi aracı ile teslim alabilir.
Kargoda doğacak hasarlardan şirketimiz sorumlu değildir .
Bu gibi durumlarda ürün teslim alınırken kargo ile alıcı arasında hasar tutanağı yapılmalıdır. Hasar tutanağı yapılmayan hiç bir zarar için alıcının tazmin hakkı doğamaz .

Tüm ürünlerde tüketici kanununa göre üretim hatalarına karşı  2 (iki) yıl garanti bulunmaktadır.

Kullanma kılavuzları ve el kitapçıklarında yazılan kuralların uygulanmaması sonucu oluşacak tüm arızalar,

Arızalanan ürünlerde teknik servisimizin bilgisi dışındaki tüm müdahaleler,

Yüksek basınc ve enerji kaynağındaki kusurlardan doğan arızalar ,

Çevre şartları ; pislik , korezyon sağlayıcı asitler , bazlar ve diğer kimyasallar , kırılmalar , ezilmeler vs.’ den doğan tüm arızalar ,

Ürünlerin bilinçsizce ve  amacının dışında kullanılmasından doğan arızalar ,

GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR

Arızalanan ürünler teknik servisimize ulaştıktan sonra incelemesi yapılır ve raporlanır . Kullanıcının onayı doğrultusunda en geç 7 gün içinde (max) tamir edilir.

Tamir için bırakılan ürünlerin  30 gün içinde kullanıcı tarafından teslim alınmaması durumunda şirketimiz sorumluluk taşımaz .

BENZER ÜRÜNLER