Pressol Kova Tipi Havalı Gres Pompası 50:1

Odaksan, Pressol 18419 051 havalı gres pompası, 16 - 20 kg gres pompasi, kuru yaglama pompalari, gres aktarma pompasi, havali gres

Pressol Kova Tipi Havalı Gres Pompası 50:1

Ürün No: 18419 051

18 710 051 – Pressol Havalı Gres Pompası Boy:468 mm

18 104 – Pressol Havalı Gres Tabancası

18 082 – Pressol Havalı Gres Tabanca Mafsalı

17 176 – Gres Kova Kapağı

17 285 – Kova Sıyırıcı Planet 240 mm – 290 mm

17 199 – Kova Bağlama Braketi

18025  -  R2 1/4"  5 mt. Rakorlu 

Bilgilendirme : Pressol havalı gres pompalarında kova için baskı yayı kullanılmaz . Mükemmel tasarımı ile kova sıyırıcı lastikler güçlü sızdırmazlık sağlayarak yaya ihtiyacı ortadan kaldırır. Pompa haznedeki yağı dışarıya aktardıkça , sistem sıfır havadan dolayı lastiği içeri doğru vakumlar ve pürüzsüz bir sıyırma sağlar. Ayrıca pompanın hava yapmasınıda engeller . 

50:1 sıkıştırma  oranı ile çalışan bu pompalar 16 kg veya 20 kg standart gres tenekelerine pratik bir şekilde  monte edilerek yağlama imkanı sunar. Elde kolay taşınabilme özelliği ile vinçlerinizde, fabrika içi dar alanlarınızda ve araç kompresörlerine bağlı olarakta kullanılabilir

İtem No : 18419 051 

Verim : 1.100 Gr./Dk.

Sıkıştırma Oranı : 50 :1

Çalışma Basıncı : 2-8 Bar.

Hava Tüketimi ( 8 Bar Hava İle Max.) : 400 LT/DK

Alıcı tarafından aksi bir talep belirtilmediği müddetçe ödemeleri yapılmış tüm siparişler YURTİÇİ KARGO ile ücret alıcı adrese teslimat yapılır.
Alıcı kargo istemediği durumlarda siparişlerini Kurtköy / Pendik Merkez depomuzdan ödemesini takiben kendi aracı ile teslim alabilir.
Kargoda doğacak hasarlardan şirketimiz sorumlu değildir .
Bu gibi durumlarda ürün teslim alınırken kargo ile alıcı arasında hasar tutanağı yapılmalıdır. Hasar tutanağı yapılmayan hiç bir zarar için alıcının tazmin hakkı doğamaz .

Tüm ürünlerde tüketici kanununa göre üretim hatalarına karşı  2 (iki) yıl garanti bulunmaktadır.

Kullanma kılavuzları ve el kitapçıklarında yazılan kuralların uygulanmaması sonucu oluşacak tüm arızalar,

Arızalanan ürünlerde teknik servisimizin bilgisi dışındaki tüm müdahaleler,

Yüksek basınc ve enerji kaynağındaki kusurlardan doğan arızalar ,

Çevre şartları ; pislik , korezyon sağlayıcı asitler , bazlar ve diğer kimyasallar , kırılmalar , ezilmeler vs.’ den doğan tüm arızalar ,

Ürünlerin bilinçsizce ve  amacının dışında kullanılmasından doğan arızalar ,

GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR

Arızalanan ürünler teknik servisimize ulaştıktan sonra incelemesi yapılır ve raporlanır . Kullanıcının onayı doğrultusunda en geç 7 gün içinde (max) tamir edilir.

Tamir için bırakılan ürünlerin  30 gün içinde kullanıcı tarafından teslim alınmaması durumunda şirketimiz sorumluluk taşımaz .

 

BENZER ÜRÜNLER