Pressol Kimyasal ve Asit Transfer Pompası

Varilden kimyasal aktarma pompası, el varil pompası

Pressol Kimyasal ve Asit Transfer Pompası

Ürün No: 13064 001

Bazı asitler, su, mazot, cam suyu, gliserin için uygundur .

El Tipi Manuel POMPA gelişmiş dışı yüzeyi ile oksidasyon ve pasa dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Polifenilen Sülfür (PPS) ve Paslanmaz Çelik 304 .

Manuel pompa tiner, esterler, alkoller, alkali, asitler, hidrokarbonlar, petrol ve diğer sıvılar gibi, çözünür aşındırıcı, uçucu ve agresif kimyasallar transferi için idealdir .

Ayrıca , otomotiv katkı maddeleri, dizel akaryakıt, madeni yağlar, gazyağı, solventler, tiner, benzen, temizlik çözümleri, yakıt yağları, transmisyon sıvısı ve su bazlı kimyasallar, Anti-Freeze, sabunlar, mumlar, yenilebilir sıvı olarak petrol bazlı sıvıları, transfer için uygun 2” varil bağlantı aparatı ve 3 parçalı paslanmaz çelik emme transfer edebilirsiniz.

Özellikle tiner transferi için tartışmasız bir ürün .

Kimyasallar farklı çeşit ve içeriğe sahip yapıdadırlar. En doğru transfer pompasını seçmek için aşağıdaki Kimyasal Direnç Tablosunu lütfen inceleyiniz.   "A"  ile işaretlenmiş ürünler en uygun olanlarıdır.

Çalışma Şekli : Daimi Turlu Mek.
Emiş Çapı : 1″
Tip : Varil Tipi , 60 Lt, 200 lt, 220 Lt Bidonlar İçin
Verim : 22 Lt / DK
Herbir Turdaki Verim : 180 ML
Emiş Boru Uzunluğu : 1020 mm
Pompa Gövdesi : PPS
Keçe Grubu : PTFE
Emiş Borusu : INOX
Çıkış Borusu : INOX
Max.Viskozite : 2000 SSU

Alıcı tarafından aksi bir talep belirtilmediği müddetçe ödemeleri yapılmış tüm siparişler YURTİÇİ KARGO ile ücret alıcı adrese teslimat yapılır.
Alıcı kargo istemediği durumlarda siparişlerini Kurtköy / Pendik Merkez depomuzdan ödemesini takiben kendi aracı ile teslim alabilir.
Kargoda doğacak hasarlardan şirketimiz sorumlu değildir .
Bu gibi durumlarda ürün teslim alınırken kargo ile alıcı arasında hasar tutanağı yapılmalıdır. Hasar tutanağı yapılmayan hiç bir zarar için alıcının tazmin hakkı doğamaz .

Tüm ürünlerde tüketici kanununa göre üretim hatalarına karşı 2 (iki) yıl garanti bulunmaktadır.
Kullanma kılavuzları ve el kitapçıklarında yazılan kuralların uygulanmaması sonucu oluşacak tüm arızalar ,
Arızalanan ürünlerde teknik servisimizin bilgisi dışındaki tüm müdahaleler,
Yüksek basınc ve enerji kaynağındaki kusurlardan doğan arızalar ,
Çevre şartları ; pislik , korezyon sağlayıcı asitler , bazlar ve diğer kimyasallar , kırılmalar , ezilmeler vs.’ den doğan tüm arızalar ,
Ürünlerin bilinçsizce ve amacının dışında kullanılmasından doğan arızalar ,

GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR.
Arızalanan ürünler teknik servisimize ulaştıktan sonra incelemesi yapılır ve raporlanır . Kullanıcının onayı doğrultusunda en geç 7 gün içinde (max) tamir edilir.
Tamir için bırakılan ürünlerin 30 gün içinde kullanıcı tarafından teslim alınmaması durumunda şirketimiz sorumluluk taşımaz .