Pressol Mekanik Varil Pompası 13055 NEW

pressol 13055, yag pompalari, varil el pompası, manuel varil pompası, mazot pompası, mekanik sıvı transfer pompası, varil pompası

Pressol Mekanik Varil Pompası 13055 NEW

Ürün No: 13055

***YENİ TASARIM !

% 100 ALMANYA MENŞEİLİ

Yağ Transferi, Dizel , Fuel Oil, Agresif Olmayan Sıvılar İçin Uygundur.

El tipi varil pompaları, düşük viskoziteli akışkanların,varil bidon ve diğer kaplardan manuel olarak boşaltılmasında kullanılır.Farklı gövde seçenekleriyle,solvent ,kimyasallar,ve temizlik ürünlerinde kullanılabilir,her bir stroke için 0,18 den -0,50 l/ stroke ürün transfer edilebilir.

Manuel Varil Pompalarına Ne Zaman İhtiyaç Duyarız ?

Bazı şartlarda hava kompresörünüz veya elektrik kaynağınız olmayabilir. Ya da geçici ihtiyacınız için maliyet attırmadan bir sıvıyı varilden veya bidondan aktarmanız gerekebilir. İşte tam bu noktada üstün Alman Teknolojisi ile üretilmiş manuel el tipi varil pompalarını kullanmanız size avantaj sağlayacaktır.

En uygun maliyetle çevre kirliliğini, iş kazası riskini, zaman kaybını ortadan kaldırmak için Manuel El Tipi Varil Transfer Pompalarını kullanmaya ne dersiniz ?

Çalışma Şekli : Daimi Turlu Mekanik

Emiş Çapı : 1″

Kapasite : 205 Lt. Variller, 20 Lt. Kaplar ve 60 Lt. Kaplar İçin.

Verim : 60 Turda 18 Lt

Herbir Turda 300 ml. Transfer

Emiş Boru Boyu : 980 mm Farklı Kaplar İçin Teleskopik Boy Ayarlanabilir. 

Pariküller İçin Emiş Filtresi

Keçe Grubu : NBR

Kolili Ambalaj Ölçüsü : 390 mm x 120 mm x 240 mm

Kolili Ağırlık : 

Yakıtlar ve Madeni  Yağlar İçin Manuel Turlu Varil Pompaları . ...

Krank kolu pompalarına, manuel el tipi pompalarına veya polipropilen kollu  pompalarına, aşındırıcı maddeler için varil pompalarına veya dökümden oluşan doldurma ve transfer pompalarına kadar varil pompalarına ihtiyaç duyduğunuzda  PRESSOL, belirtilen uygulamalar için ideal varil pompası çözümünü sunar.

Alıcı tarafından aksi bir talep belirtilmediği müddetçe ödemeleri yapılmış tüm siparişler YURTİÇİ KARGO ile ücret alıcı adrese teslimat yapılır.
Alıcı kargo istemediği durumlarda siparişlerini Kurtköy / Pendik Merkez depomuzdan ödemesini takiben kendi aracı ile teslim alabilir.
Kargoda doğacak hasarlardan şirketimiz sorumlu değildir .
Bu gibi durumlarda ürün teslim alınırken kargo ile alıcı arasında hasar tutanağı yapılmalıdır. Hasar tutanağı yapılmayan hiç bir zarar için alıcının tazmin hakkı doğamaz .

Tüm ürünlerde tüketici kanununa göre üretim hatalarına karşı 2 (iki) yıl garanti bulunmaktadır.
Kullanma kılavuzları ve el kitapçıklarında yazılan kuralların uygulanmaması sonucu oluşacak tüm arızalar ,
Arızalanan ürünlerde teknik servisimizin bilgisi dışındaki tüm müdahaleler,
Yüksek basınc ve enerji kaynağındaki kusurlardan doğan arızalar ,
Çevre şartları ; pislik , korezyon sağlayıcı asitler , bazlar ve diğer kimyasallar , kırılmalar , ezilmeler vs.’ den doğan tüm arızalar ,
Ürünlerin bilinçsizce ve amacının dışında kullanılmasından doğan arızalar ,

GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR.
Arızalanan ürünler teknik servisimize ulaştıktan sonra incelemesi yapılır ve raporlanır . Kullanıcının onayı doğrultusunda en geç 7 gün içinde (max) tamir edilir.
Tamir için bırakılan ürünlerin 30 gün içinde kullanıcı tarafından teslim alınmaması durumunda şirketimiz sorumluluk taşımaz .