Online KatalogONLİNE KATALOG Blog / HaberlerBLOG/ HABERLER
Türkçe English
Menü Simge
Odaksan, yaglama, ekipmanlari, havalı gres ve yağ pompaları Avrupa pompalar

NEDEN OTOMATİK HORTUM SARMA MAKARASI KULLANMALIYIZ ?

Pressol hortum sarma makaraları, güçlü destek sağlamak için % 100 kaliteli metalden üretilmiştir.

Kesinlikle kolay aşınabilen kompozit ( plastik )  aksamlar kullanılmamıştır. Kolay bakım ve onarım için özel bir tasarıma sahiptir. Döner eklem yapısı, tambur ve gövde arasındaki sürtünmeyi azaltmaya yardımcı olur.

Güçlü tork sağlamak için 18/10 CrNi yay, paslanma sorununu sıfırlamak için merkez rakorları özel yüksek kalitede alüminyumdan üretilmiş, her çeyrek çapta kilitleme imkanı sağlayabilen frenleme tertibatı bulunmaktadır.

Ayrıca kilit tertibatını kolayca iptal ederek bom ve uzayabilen vinçlerce kendi kendine açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir.

Kolay bakım ve onarım için özel döner mafsal rulman döner eklem yapısı, döner makara ve döner gövde arasındaki sürtünmeyi büyük ölçüde azaltır.

Hortum sarma makaraları, hem mobil hem de kalıcı montaj uygulamasında mümkün olan en yüksek mukavemeti sağlamak ve eşit derecede iyi işlev göstermek için metal formları içermektedir.

Bu hortum makarası, bakım ve onarım için makarayı kolayca sökebileceğiniz otomattan üretilmiş özel kaplamalı mafsal ile birlikte gelir.

Hortum makaralarımız, hortumu geri çekmek için bir yay kullanan ve zeminden hasar görerek pahalı hortum hasarını azaltan ve güvenliği arttıran ağır hizmet tipi otomatik  geri çekilebilir ve açılabilir  makaralardır.

Ana gövdelerimiz aynı olup , 8 mm hava hortumundan  ½”  hidrolik hortuma kadar tüm hortumları sarabilmektedir.

Kabinli ve kabinsiz seçenekleri ile tüm hizmetler için kullanılabilir. Çok yönlü montaj imkanı sunmaktadır. Duvarda, düz zeminde , seyyar araçlarda , tavanda … 

Neden bu otomatik hortum makaraları satın almalı?

Pressol tasarımı hortum makaraları, ekstra güçlü ve titreşime dayanıklı,  kolay hortum değiştirilebilme özelliklerine sahiptir.

Almanya’ da üretilmiştir.  Sağlam çelik konstrüksiyon ve özel olarak işlenmiş ekstra elektrostatik boyalı, özel alaşımlı alüminyum merkez rakordan üretilmiştir.

Ağır hizmet kullanımda bile bükülmemesi ve bozulmaması için tasarlanmıştır.

Kapalı tahrik yayı… Bazı makaralarda aktarılan madde içeri girebilir ve dahili tahrik yayında sorunlara neden olabilir. Bu problemi durdurmak için tüm yay kapalı kabin içerisine hapsedilmiştir..

Detaylara dikkat !

Makara, en yüksek mukavemet için haddelenmiş materyaller ile üretilmiş olup, otomatik kilitlemeli ve çekmeli  yay mekanizmasını hortum uzunluğuna uyacak şekilde iş güvenliği riski olmadan ayarlamak üzere yüksek kaliteli, profesyonel bir şekilde hazırlanmıştır.

Önerilen Uygulamalar

Garajlarda ve bakım tesislerinde yağ transferi, hava akışı, gres transferi, su transferi …

Yüksek basınçlı hava araçları ve pnömatik kompresörlerde …

Ticari filo servis merkezlerinde…

Ekstralar

Bu makara hortumsuz olarak satılır, paket içinde makara hareketini sağlayan 360 derece dönebilen mafsal ve hortum tutucu stoper dahildir. .

Bu ürün Türkiye distribütörü olarak ODAKSAN YAĞLAMA EKİPMANLARI A.Ş.  tarafından sunulmaktadır.

 

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN Odaksan Facebook Hesabı Odaksan Instagram Hesabı Odaksan Twitter Hesabı Odaksan Youtube Hesabı Odaksan Linkedin Hesabı
Odaksan İletişim