Pressol Duvar Tipi Havalı Yağ Pompası 5:1

pressol 19385 dökme yağ aktarma pompası, sivi yag aktarma, atik yag aktarma, havalı yağ pompası, odaksan , pressol turkiye, yaglama ekipmani,

Pressol Duvar Tipi Havalı Yağ Pompası 5:1

Ürün No: 19385

Duvara monte havalı yağ  pompası 5: 1 PRESSOL 19385 tüm sıvı yağ çeşitleri ile güvenle çalışır. İşletme içinde bir çok noktaya  yağ dağıtmak için kullanılır. Ürün  sürekli yağ beslemesi için uygundur. Pompa makul  bir boyutt ağırlıktadır. Bu nedenle yer değişikliğinde veya gezici seyyar sistemlerde taşıma zorluğu yaratmaz .

Pnömatik pompa Pressol 19385, uzun mesafelerde motor, şanzıman ve hidrolik yağ dağıtımı için tasarlanmıştır. Ayrıca, bu pompa, önerilen bir tesisatın hazırlanmasıyla  uzun boru hatlarına doğrudan bağlantı ve aktarım için idealdir. 

Pompa çok yüksek bir performans sağlar ve doğrudan IBC veya tanka monte edilir ve ayrıca boru hatlarından pompalamak için de kullanılabilir. Pompa performansı, yağ viskozitesine, sıcaklığa ve uzunluğuna ve besleme hattının çapına bağlıdır. Pompa ayrıca eğimli bir konumda çalışır. 

Uygulanabilir malzemeler

Pompa gövdesi tamamen dökme özel aluminyumdan oluşur.

Piston milleri sertleştirilmiş paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Kaliteli dayanıklı hostaform-derlin   kontrol bileşenlerine sahiptir

Tüm contalar poliüretan ve perbunandan üretilmiştir ve pompanın kullanım alanına tam bir çalışma sağlarlar.

Item No: 19385

Çalışma Basıncı : 2-8 Bar

Sıkıştırma Oranı : 5/1

Verim : 20 Lt / Dk ( Yüksek Tesisat ve Uzun Metrajda )

Hava Tüketimi : 470 Lt / Dk

Ana Gövde : Alüminyum Özel Döküm

Tip : Duvar ve Tank Tipi Kısa Şaft ( Ayrıca IBC tankların çıkışına kolayca montajı yapılarak yağ transferinde kullanılabilir. )

Alıcı tarafından aksi bir talep belirtilmediği müddetçe ödemeleri yapılmış tüm siparişler YURTİÇİ KARGO ile ücret alıcı adrese teslimat yapılır.
Alıcı kargo istemediği durumlarda siparişlerini Kurtköy / Pendik Merkez depomuzdan ödemesini takiben kendi aracı ile teslim alabilir.
Kargoda doğacak hasarlardan şirketimiz sorumlu değildir .
Bu gibi durumlarda ürün teslim alınırken kargo ile alıcı arasında hasar tutanağı yapılmalıdır. Hasar tutanağı yapılmayan hiç bir zarar için alıcının tazmin hakkı doğamaz .

Tüm ürünlerde tüketici kanununa göre üretim hatalarına karşı  2 (iki) yıl garanti bulunmaktadır.
Kullanma kılavuzları ve el kitapçıklarında yazılan kuralların uygulanmaması sonucu oluşacak tüm arızalar,
Arızalanan ürünlerde teknik servisimizin bilgisi dışındaki tüm müdahaleler,
Yüksek basınc ve enerji kaynağındaki kusurlardan doğan arızalar ,
Çevre şartları ; pislik , korezyon sağlayıcı asitler , bazlar ve diğer kimyasallar , kırılmalar , ezilmeler vs.’ den doğan tüm arızalar ,
Ürünlerin bilinçsizce ve  amacının dışında kullanılmasından doğan arızalar ,

GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR
Arızalanan ürünler teknik servisimize ulaştıktan sonra incelemesi yapılır ve raporlanır . Kullanıcının onayı doğrultusunda en geç 7 gün içinde (max) tamir edilir.
Tamir için bırakılan ürünlerin  30 gün içinde kullanıcı tarafından teslim alınmaması durumunda şirketimiz sorumluluk taşımaz .