Pressol Havalı Varilden Yağ Basma ve Transfer Pompası

Pressol 19335 havalı varil yağ pompası , varil pompası, havalı pompa, yağ aktarma pompası, pnömatik yağ pompası

Pressol Havalı Varilden Yağ Basma ve Transfer Pompası

Ürün No: 19335

Üstün Alman teknoloji ile tasarlanmış Pressol havalı yağ pompaları kolay ve basit bir bağlantı şekline sahiptirler. Ürün alt taraftaki pompa girişinden emilir ve üst taraftaki pompa çıkışından basılarak transfer sağlanır. Havalı pompaların emme ve basma bağlantılarına hidrolik hortum takılır. Pompanın giriş ve çıkış basıncını görmek ve debi ayarı yapabilmek adına giriş ve çıkış hattına manometre ve vana takılabilir. Giriş veya çıkıştaki vananın kapalı olması durumunda Pressol havalı pompaları otomatik durur. Vana veya tetik açıldığında ise otomatik çalışmasına devam eder.

Pressol havalı yağ pompaları isminden de anlaşıldığı üzere basınçlı hava ile çalışmaktadırlar. Pompanın tam kapasitede çalışması için en uygun hava girişi sağlanmalıdır. Hava giriş hattının önüne şartlandırıcı takılmaktadır. Şartlandırıcı hava filtresi, yağlayıcı ve su tutucudan oluşmaktadır. Hava giriş basıncı değiştirilerek transfer edilen ürünün debisi ve basıncı da değiştirilebilmektedir. Havalı pompalarda kullanılabilecek max: basınç :8 bar olmalıdır. Havalı yağ pompaları IBC, varil, bidon ve diğer özel tüm tanklarda kullanılabilir. Sessiz ve yüksek debi ile zamandan, işçilikten, çevre kirliliğinden avantaj sağlar.

Item No: 19335 Yüksek Basınçlı Havalı Yağ Transfer Pompası 

Çalışma Basıncı : 2-8 Bar ( 8 Bar hava kaynağı ile 40 bara kadar ulaşan bir çalışma basıncı )

Sıkıştırma Oranı : 5:1

Verim : 20 Lt / Dk ( Yüksek Tesisat ve Uzun Metrajda )

Hava Tüketimi : 470 Lt / Dk

Ana Gövde : Alüminyum Özel Döküm, paslanma sorunu olmayan mükemmel bir tasarım .

Tip : Varil Tipi ( 205 Lt )

5:1 havalı varilden yağ aktarma pompası Pressol

Alıcı tarafından aksi bir talep belirtilmediği müddetçe ödemeleri yapılmış tüm siparişler YURTİÇİ KARGO ile ücret alıcı adrese teslimat yapılır.
Alıcı kargo istemediği durumlarda siparişlerini Kurtköy / Pendik Merkez depomuzdan ödemesini takiben kendi aracı ile teslim alabilir.
Kargoda doğacak hasarlardan şirketimiz sorumlu değildir .
Bu gibi durumlarda ürün teslim alınırken kargo ile alıcı arasında hasar tutanağı yapılmalıdır. Hasar tutanağı yapılmayan hiç bir zarar için alıcının tazmin hakkı doğamaz .

Tüm ürünlerde tüketici kanununa göre üretim hatalarına karşı  2 (iki) yıl garanti bulunmaktadır.
Kullanma kılavuzları ve el kitapçıklarında yazılan kuralların uygulanmaması sonucu oluşacak tüm arızalar,
Arızalanan ürünlerde teknik servisimizin bilgisi dışındaki tüm müdahaleler,
Yüksek basınc ve enerji kaynağındaki kusurlardan doğan arızalar ,
Çevre şartları ; pislik , korezyon sağlayıcı asitler , bazlar ve diğer kimyasallar , kırılmalar , ezilmeler vs.’ den doğan tüm arızalar ,
Ürünlerin bilinçsizce ve  amacının dışında kullanılmasından doğan arızalar ,

GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR
Arızalanan ürünler teknik servisimize ulaştıktan sonra incelemesi yapılır ve raporlanır . Kullanıcının onayı doğrultusunda en geç 7 gün içinde (max) tamir edilir.
Tamir için bırakılan ürünlerin  30 gün içinde kullanıcı tarafından teslim alınmaması durumunda şirketimiz sorumluluk taşımaz .