Pressol Havalı Varil Tipi Yağ Transfer Pompası 1:1

pressol, varil yağ pompası, havalı yağ pompası, varil transfer pompası, varil pompasi, pressol türkiye, hidrolik yağ aktarma,  sivi yag pompalari

Pressol Havalı Varil Tipi Yağ Transfer Pompası 1:1

Ürün No: 19135

Pressol 19135 Havalı Varil Tipi Yağ Transfer Pompası İle;

Likit yağları ve Dizel Yakıtları bir noktadan diğer noktaya hızlı bir şekilde aktarmak amacı ile kullanılır.Takviye cihazı olarak tercih etmeyiniz. Takviye amaçlı 3:1 ve 5:1 diğer pompalarımız önerilir.

PRESSOL pnömatik pistonlu yağ pompaları, motor yağı, dişli yağı ve şanzıman yağlarının pompalanmasında ideal bir çözümdür. İster varilden, ister bidondan, ister IBC tanklardan temiz ve atık yağ transfer edebilirsiniz .

PRESSOL HAVALI YAĞ POMPALARI 1:1, 3:1 ve 5:1 oranları ile pek çok modelde mevcuttur.

Pressol marka havalı yağ pompaları sessiz çalışır, 18/10 crom-nikel piston miline sahip olup gövdesi özel döküm paslanmaz alüminyumdan üretilmiştir. Tüm keçe ve o-ring grupları aşınmalara karşı dirençli ve özel kalıplarla dizayn edilmiştir. Tüm parçalar en yüksek hassasiyetle standart olarak üretilmiştir.

Item No: 19135

Sıkıştırma Oranı : 1 / 1

Hava Sarfiyatı : 450 Lt / Dk

Çalışma Basıncı : 2 – 8 Atü

Verim : 60 Lt / Dk

Hava Girişi: 1/4" Dişi 

Yağ Çıkışı: 3/4" Erkek 

Ana Gövde: Özel Alaşım Zirkonium Aluminyum

1:1 varil ve tanktan yağ transfer pompası

Alıcı tarafından aksi bir talep belirtilmediği müddetçe ödemeleri yapılmış tüm siparişler YURTİÇİ KARGO ile ücret alıcı adrese teslimat yapılır.
Alıcı kargo istemediği durumlarda siparişlerini Kurtköy / Pendik Merkez depomuzdan ödemesini takiben kendi aracı ile teslim alabilir.
Kargoda doğacak hasarlardan şirketimiz sorumlu değildir .
Bu gibi durumlarda ürün teslim alınırken kargo ile alıcı arasında hasar tutanağı yapılmalıdır. Hasar tutanağı yapılmayan hiç bir zarar için alıcının tazmin hakkı doğamaz .

Tüm ürünlerde tüketici kanununa göre üretim hatalarına karşı  2 (iki) yıl garanti bulunmaktadır.
Kullanma kılavuzları ve el kitapçıklarında yazılan kuralların uygulanmaması sonucu oluşacak tüm arızalar,
Arızalanan ürünlerde teknik servisimizin bilgisi dışındaki tüm müdahaleler,
Yüksek basınc ve enerji kaynağındaki kusurlardan doğan arızalar ,
Çevre şartları ; pislik , korezyon sağlayıcı asitler , bazlar ve diğer kimyasallar , kırılmalar , ezilmeler vs.’ den doğan tüm arızalar ,
Ürünlerin bilinçsizce ve  amacının dışında kullanılmasından doğan arızalar ,

GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR
Arızalanan ürünler teknik servisimize ulaştıktan sonra incelemesi yapılır ve raporlanır . Kullanıcının onayı doğrultusunda en geç 7 gün içinde (max) tamir edilir.
Tamir için bırakılan ürünlerin  30 gün içinde kullanıcı tarafından teslim alınmaması durumunda şirketimiz sorumluluk taşımaz .