30 KG Kovalı Seyyar Gres Pompası

30 KG Kovalı Seyyar Gres Pompası

30 KG Kovalı Seyyar Gres Pompası

Ürün No: KOVALI GRES POMPASI

30 Kg. Kovalı Mobil Havalı Gres Yağlama Pompası 

 

 

1.         PARÇA ADI                        : 30 KG HAZNELİ SEYYAR YAĞLAMA ÜNİTESİ (GRES).

2.         STOK NUMARASI                : 27846 030  

3.         PARÇA NUMARASI              :

 

4.         ÖZELLİKLERİ            :

4.1.      Satın alınacak seyyar yağlama ünitesi, yağlama atölyesinde araç yağlama (gres) işlerinde kullanılacaktır.

4.2.      Seyyar yağlama ünitesinin şekli, özellikleri ve muhteviyatı aşağıda belirtildiği gibi olacaktır.  

4.2.1.   Seyyar yağlama ünitesi; tekerlekli,30 kg kendinden kovalı ve kapaklı, gres pompası, gres aktarma hortumu, gres tabancası, mafsal, sıyırıcı planetten oluşacaktır.

4.2.2.   Seyyar taşınabilir kova 30 kg (otuz  kilogram) gres taşıyabilme kapasitesine sahip olmalıdır.

4.2.3.   Taşıma arabasının en az 150 mm çapında  2 (iki) adet kauçuk  tekerleği olacaktır. Ön ayaklar devrilme ve kontrolsüz hareket riskine karşı korunmak amaçlı yere sabit olacak şekilde dizayn edilmelidir.

4.2.4.   Pompa kovasının içerisinde 240 mm den  290 mm çapa kadar  takılabilen montaj kapağı ve tenekedeki gresin tamamının kullanılmasını sağlayan sıyırıcı diyafram bulunacaktır. Kova kapağı bakalit ile değil  ayarlanabilir metal kilitleme mandalları ile olacaktır.

4.2.5.   Gres pompası daldırma boyu  ve kova boyu en az 450 mm yükseklikte olacaktır. En alttan emiş yaparak kaptaki tüm gresi transfer edebilmelidir. Pompa emiş borusu en az 35 mm olmalıdır.

4.2.6.   Gres pompasının sıkıştırma oranı 50:1 (elli bölü bir), çalışma basıncı en az 2 (altı) bar en yüksek 8 ( sekiz ) bar , yağ basma kapasitesi en az 900 g/dk (dokuz yüz gram bölü dakika) olacaktır. Pompa gres çıkış ağzı ¼” erkek olacaktır.  Pompa hava girişinde fazla basıncı apsorve edecek ¼” emniyet ventili olacaktır. Bu emniyet ventili şarlandırıcıdan bağımsız bir ürün olacaktır. Pompa üzerinde susturucu olacaktır.

4.2.7.   Gres pompası ve gres tabancası arasındaki ara bağlantı hortumunun uzunluğu en az 10 m (on metre) olacaktır. Hortum R2 ¼” , giriş ve çıkışları ¼” dişi ve ¼” erkek olacaktır.

4.2.8.   Gres tabancası manuel mekanik ve hortumlu tip olacaktır. Gres tabancası kabzesi özel kauçuk ile donatılmış kaydırmaz ve ergonomik tutamaklı olacaktır. Tabanca girişi 1/8” dişi, mafsal girişi ¼” dişi, mafsal çıkışı 1/8” erkek ve Z tipi olacaktır. 

4.3.      Satın alınacak seyyar yağlama ünitesi, yeni ve hiç kullanılmamış olacak, hiçbir yerinde çatlak, ezik, eğrilik vb. gibi imalat hataları bulunmayacaktır.

4.4.      Satın alınacak seyyar yağlama ünitesi kullanım yerinde fonksiyonel olacaktır. 

5.         FAYDALANILAN KAYNAK: Firma ürün katalogları. 

6.AMBALAJLAMA VE İŞARETLEME:

6.1.      Seyyar yağlama ünitesi parçalarının birbirine montajı yapılmış ve çalışır durumda olacaktır.

6.2.      Seyyar yağlama ünitesi üzerinde; üretici firma markası ve ürün kod numarası silinmeyecek şekilde yazılmış olacaktır.

 

 

 

 

7.                     Satıcı tarafından istenildiği takdirde; alıcı makam tarafından teknik bilgi desteği verilebilecek ve bu malzemeye ait örnekler alıcı makam tesislerinde görülebilecektir.

 

 

 

 

 

 

Alıcı tarafından aksi bir talep belirtilmediği müddetçe ödemeleri yapılmış tüm siparişler YURTİÇİ KARGO ile ücret alıcı adrese teslimat yapılır.
Alıcı kargo istemediği durumlarda siparişlerini Kurtköy / Pendik Merkez depomuzdan ödemesini takiben kendi aracı ile teslim alabilir.
Kargoda doğacak hasarlardan şirketimiz sorumlu değildir .
Bu gibi durumlarda ürün teslim alınırken kargo ile alıcı arasında hasar tutanağı yapılmalıdır. Hasar tutanağı yapılmayan hiç bir zarar için alıcının tazmin hakkı doğamaz .

Tüm ürünlerde tüketici kanununa göre üretim hatalarına karşı 2 (iki) yıl garanti bulunmaktadır.
Kullanma kılavuzları ve el kitapçıklarında yazılan kuralların uygulanmaması sonucu oluşacak tüm arızalar ,
Arızalanan ürünlerde teknik servisimizin bilgisi dışındaki tüm müdahaleler,
Yüksek basınc ve enerji kaynağındaki kusurlardan doğan arızalar ,
Çevre şartları ; pislik , korezyon sağlayıcı asitler , bazlar ve diğer kimyasallar , kırılmalar , ezilmeler vs.’ den doğan tüm arızalar ,
Ürünlerin bilinçsizce ve amacının dışında kullanılmasından doğan arızalar ,

GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR.
Arızalanan ürünler teknik servisimize ulaştıktan sonra incelemesi yapılır ve raporlanır . Kullanıcının onayı doğrultusunda en geç 7 gün içinde (max) tamir edilir.
Tamir için bırakılan ürünlerin 30 gün içinde kullanıcı tarafından teslim alınmaması durumunda şirketimiz sorumluluk taşımaz .