Online KatalogONLİNE KATALOG Blog / HaberlerBLOG/ HABERLER
Türkçe English
Menü Simge
örnek şartname, teknik sartname, gres pompası teknik şartname
<< GERİ DÖN
örnek şartname, teknik sartname, gres pompası teknik şartname

Seyyar Arabalı Varil Gres Pompası Teknik Şartname Örneği

İtem No : ARABALI VARIL GRES SİSTEMİ

18788 051 Arabalı Varil Tipi Havalı Gres Basma Pompa Sistemi 

Teknik Bilgiler

 

1.         PARÇA ADI                        : SEYYAR TEKERLEKLİ VARİL GRES  ÜNİTESİ

2.         STOK NUMARASI                : 18788 051

3.         PARÇA NUMARASI              :

 

4.         ÖZELLİKLERİ            :

4.1.Satın alınacak seyyar yağlama ünitesi, atölye ve sahada  yağlama (gres) işlerinde kullanılacaktır.

4.2.Yağlama ünitesinin şekli, özellikleri ve muhteviyatı aşağıda belirtildiği gibi olacaktır.

 

4.2.1.Yağlama ünitesi; ,gres makarası ,gres pompası, ara bağlantı hortumu, gres tabancası ,gres z mafsalı, varil kapağı, seyyar varil taşıma arabalı , sistemdeki havayı tahliye edebilecek donanımlı gres varil sıyırıcı ve varil bağlama aparatlarından  oluşacaktır.

4.2.2. Gres yağ hortum makarası kapalı tip olacaktır.Hortum makarasının tamburu özel DKP sac ile üretilmiş ve elektro statik boyalı olacaktır. Kesinlikle plastik tambur kullanılmayacaktır.  Hortum makarasının hortum uzunluğu (tabanca ile makara çıkışı arasındaki uzunluk) en az 10 m (on metre), hortum çapı ¼ ” olacaktır. Hortumun çalışma basıncı min:400 Bar ( dörtyüz ) olacaktır.

 

4.2.3. Gres pompası, 180-200 kg (yüzseksen ikiyüz  kilogram) gres varillerinde  kullanılabilir olacaktır.Botu boyu 1000 mm olmalıdır. Sistemle birlikte 250 kg taşıma kapasiteli , üzerine 200 kg. ağırlığında 60 cm çapında  gres varili konulabilecek , arka kısmında hortum sarma makarası montajı yapılabilecek şekilde diyazn edilmiş en az 4 tekerlekli ( tekerleklerden en az biri fren tertibatlı ) % 100 metal , elektro statik boyalı seyyar hareket ettirilebilen araba olmalıdır.

 

4.2.4. Gres pompasının sıkıştırma oranı 50:1 (elli bölü bir), çalışma basıncı en az 6 (altı) bar, yağ basma kapasitesi en az 1.000  gr/dk (bin gram bölü dakika) olacaktır. . Ana gövde materyali özel döküm aleminyum olacaktır. Paslanmaya yatkın hiçbir materyal olmayacaktır.En alt noktadan emiş yaparak kaptaki tüm gresi transfer edebilmelidir.

Pompa üstünde susturucu olacaktır. Hava girişi ¼ “ ve ventilli kertikli uçla olacaktır. Pompalar max:8 barı geçmeyecek hava akışı için şartlandırıcı  ile korunacaktır.

 

4.2.5. Gres pompası ve makara  arasındaki ara bağlantı hortumunun uzunluğu en az 1,5 m (bir buçuk metre) ve en az 400 bar basınca dayanıklı olacaktır.

4.2.8. Gres tabancası manuel mekanik ve hortumlu tip olacaktır. Operatör için ergonomik ve soğuk havalarda çalışma güvenliği için özel kauçuk tutamaklı olacaktır.

 

4.3.Satın alınacak seyyar yağlama ünitesi, yeni ve hiç kullanılmamış olacak, hiçbir yerinde çatlak, ezik, eğrilik vb. gibi imalat hataları bulunmayacaktır.

 

4.4.Satın alınacak seyyar yağlama ünitesi kullanım yerinde fonksiyonel olacaktır.

 

5.FAYDALANILAN KAYNAK: Firma ürün katalogları.

 

6.AMBALAJLAMA VE İŞARETLEME:

6.1.Seyyar yağlama ünitesi parçalarının birbirine montajı yapılmış ve çalışır durumda olacaktır.

6.2.Seyyar yağlama ünitesi üzerinde; üretici firma markası ve ürün kod numarası silinmeyecek şekilde yazılmış olacaktır.

 

7. Satıcı tarafından istenildiği takdirde; alıcı makam tarafından teknik bilgi desteği verilebilecek ve bu malzemeye ait örnekler alıcı makam tesislerinde görülebilecektir.

Kargo Bilgileri Garanti Koşulları

Tüm ürünlerde tüketici kanununa göre üretim hatalarına karşı 2 (iki) yıl garanti bulunmaktadır.
Kullanma kılavuzları ve el kitapçıklarında yazılan kuralların uygulanmaması sonucu oluşacak tüm arızalar ,
Arızalanan ürünlerde teknik servisimizin bilgisi dışındaki tüm müdahaleler,
Yüksek basınc ve enerji kaynağındaki kusurlardan doğan arızalar ,
Çevre şartları ; pislik , korezyon sağlayıcı asitler , bazlar ve diğer kimyasallar , kırılmalar , ezilmeler vs.’ den doğan tüm arızalar ,
Ürünlerin bilinçsizce ve amacının dışında kullanılmasından doğan arızalar ,

GARANTİ KAPSAMI DIŞINDADIR.
Arızalanan ürünler teknik servisimize ulaştıktan sonra incelemesi yapılır ve raporlanır . Kullanıcının onayı doğrultusunda en geç 7 gün içinde (max) tamir edilir.
Tamir için bırakılan ürünlerin 30 gün içinde kullanıcı tarafından teslim alınmaması durumunda şirketimiz sorumluluk taşımaz .

Alıcı tarafından aksi bir talep belirtilmediği müddetçe ödemeleri yapılmış tüm siparişler ARAS KARGO ile ücret alıcı adrese teslimat yapılır.
Alıcı kargo istemediği durumlarda siparişlerini Sultanbeyli merkez depomuzdan ödemesini takiben kendi aracı ile teslim alabilir.
Kargoda doğacak hasarlardan şirketimiz sorumlu değildir .
Bu gibi durumlarda ürün teslim alınırkan kargo ile alıcı arasında hasar tutanağı yapılmalıdır. Hasar tutanağı yapılmayan hiç bir zarar için alıcının tazmin hakkı doğamaz .

Ürün Resimleri
Benzer Ürünler

Seyyar Gres Pompası Teknik Şartname Örneği

İtem No : MOBIL GRES POMPASI

havalı gres pompası şartname, örnek şartname, gres pompa için şartname İNCELE

30 KG Kovalı Seyyar Gres Pompası

İtem No : KOVALI GRES POMPASI

İNCELE

Gres Pompası Teknik Şartname Örneği

İtem No : SABİT GRES SİSTEMİ MAKARALI

İNCELE

Yağ Pompası Teknik Şartname Örneği

İtem No : SABİT YAĞ SİSTEMİ MAKARALI

İNCELE
ÜRÜN KATEGORİLERİ

İLETİŞİM

BİZİ TAKİP EDİN Odaksan Facebook Hesabı Odaksan Instagram Hesabı Odaksan Twitter Hesabı Odaksan Youtube Hesabı Odaksan Linkedin Hesabı
Odaksan İletişim